anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mogę zrobić jeśli moje konto zostało zawieszone?

onyx600
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Przed chwilą dostałem informację, że moje konto zostało zawieszone. Jestem załamany. Mam dwa konta sprzedałem pomiędzy jednym a drugim kontem kabel USB o wartości 2 złotych, żeby sprawdzić jak to działa.  Nie sądziłem, że to będzie miało takie konsekwencje. Założyłem zgłoszenie a to będzie się ciągnąć. Co mogę jeszcze zrobić aby mi to konto odblokowano? Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze możesz zapytać o powód tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...  jeżeli go nie znasz. Tu nikt z tym nic nie zrobi nie pomoże, moderacja wcale się do tego nie odnosi od jakiegoś czasu.

oznacz moderatorów

onyx600
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

informujemy, że zawiesiliśmy Twoje konto, ponieważ naruszyłeś art. 2.9 b Regulaminu Allegro Niedozwolone jest bowiem licytowanie i kupowanie we własnych ofertach oraz w sytuacji, gdy konta Sprzedającego i Kupującego są ze sobą powiązane. Może to prowadzić, m.in. do:

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to prawda że nie wolno, jest to w regulaminie, mało kto to czyta. Były już tu dyskusje na ten temat.☹️

oznacz moderatorów

onyx600
#9 Pomysłodawca#

No tak ale to było cztery miesiące temu i to był jeden przewód USB o wartości 2 złotych.Źle zrobilem.Mam nadzieję że uda się to jakość cofnac bo inaczej to lipa

oznacz moderatorów

onyx600
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Przed chwilą dostałem informację, że moje konto zostało zawieszone. Jestem załamany. Mam dwa konta sprzedałem pomiędzy jednym a drugim kontem kabel USB o wartości 2 złotych, żeby sprawdzić jak to działa.  Nie sądziłem, że to będzie miało takie konsekwencje. Założyłem zgłoszenie a to będzie się ciągnąć. Co mogę jeszcze zrobić aby mi to konto odblokowano? Proszę o pomoc

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@onyx600 przykro mi, ale kwestie blokady konta można wyjaśniać tylko z Działem bezpieczeństwa, dlatego poproszę Cię o cierpliwość. Widzę, że pisałaś do nas w sprawie nr 27683283, gdy tylko Doradczyni otrzyma odpowiedź od odpowiedniego działu, odpisze na Twoją wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

onyx600
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję. Totalna załamka. Mam dwa konta i pomiędzy nimi sprzedałem przewód USB za 2 złote. Było to zaraz po założeniu drugiego konta parę miesięcy temu. Chciałem sprawdzić jak działa konto wystawianie komentarzy itp. To było tak jak wspomniałem parę miesięcy temu i nie sądziłem, że to aż tak może się skończyć. Gdybym wiedział w życiu bym czegoś takiego nie zrobił.pozdrawiam

oznacz moderatorów

onyx600
#9 Pomysłodawca#

Pomoże Pani? chcę wiedzieć czy jest chociaż szansa na odblokowanie. Ta decyzja serwisu zrujnuje mi cały biznes. Wiem, że źle postąpiłem

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Jedna blokada ( nawet na tydzień ) zrujnuje Ci biznes ? Nie przesadzaj 😉

Mniej zarobisz, to fakt, ale da się z tym żyć. Uwierz mi 🙂

oznacz moderatorów

onyx600
#9 Pomysłodawca#

Boje się, że w ogóle nie odblokują. Tydzień to bardzo dużo. To tysiące a nawet więcej złotych. To utrata klientów. Moja działalność w przeważającej mierze to Allegro. Do zapłacenia są rachunki, raty kredytów...

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Myślę, że docelowo Ci odblokują.

Mam wrażenie, że jesteś młodym człowiekiem i trochę na wyrost płaczesz 🙂

1 Klientów na bank przez takie coś nie stracisz ( np. biorąc urlop na 2 tygodnie tracisz klientów ? ).

2 Przy takich obrotach nie masz odłożonego zabezpieczenia na choćby miesiąc płatności w razie jakichkolwiek problemów ?

oznacz moderatorów

onyx600
#9 Pomysłodawca#

Mam. Ale w celu zapewnienia płynności finansowej konieczna jest ciągłość sprzedaży. Nie na tym rzecz polega, żeby wydać wszystkie pieniądze i zostać z niczym. Sprzedaż musi się odbywać w sposób ciągły inaczej zrywa się cały łańcuch

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Bywają różne problemy i nie tylko na Allegro, musisz być na nie gotowy.

Nie bronię tu Allegro, ale Ty potraktowałeś ten zakup jako test-jak działa zakup, a oni mogli potraktować to  jako test-ciekawe czy to przejdzie i będę mógł to powtarzać 😉

oznacz moderatorów

onyx600
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie. Przeprosiłem ich bardzo i obiecałem, że to się już więcej nie powtórzy. Najgorsze jest jednak to, że u nich tak wolno wszystko działa i na ich odpowiedzi trzeba czekać godzinami a tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle odpowiedzą. pozdrawiam

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

"Najgorsze jest jednak to, że u nich tak wolno wszystko działa i na ich odpowiedzi trzeba czekać godzinami a tak naprawdę nie wiadomo czy w ogóle odpowiedzą.".

To teraz zastanów się ilu sprzedawców/kupujących jest na Allegro, ile jest dziennie transakcji, ile może być z tego generowanych dziennie zgłoszeń i ilu pracowników ma Allegro ( na pewno nie tulu ilu sprzedających i kupujących. Trochę to wszystko musi potrwać, ale na pewno Ci odpiszą.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Jak wszystko postawiles tylko na Allegro to tylko usiąść i zapłakać 😄

oznacz moderatorów