anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas wysyłki obejmuje też czas trwania przesyłki kurierskiej?

artbyolla
#8 Zapaleniec#

Miałam ustawiony czas wysyłki na 3 dni. Nadałam w drugim dniu, na trzeci dzień klientka z "gębą" na mnie, że przesyłka miała być  w trzecim dniu u niej. Czy czas wysyłki odejmuje też czas trwania przesyłki kurierskiej?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@artbyolla nie , ale algortym bierze pod uwagę średni czas dostarczenia  , robisz sobie krzywdę wysyłając wcześniej niż deklarujesz .

oznacz moderatorów

artbyolla
#8 Zapaleniec#

Czyli dobrze miałam ustawione 3 dni to czas w którym to robię i potem wysyłam? Czyli ta kobieta nie miała racji?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@artbyolla no niby nie , ale zwróć uwagę na to  ,że w Twoich ofertach allegro prezentuje przewidywany czas dostawy , a to może klienta wprowadzić w błąd , a finał znasz .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Racji nie miała ,zaufała algorytmowi .Najlepiej wysyłać w jednakowym czasie ,czyli jak ustawiasz 3 dni to najlepiej wszystkie w pierwszym dniu lub w trzecim-ostatnim to algorytm będzie precyzyjniej podawał datę dostawy.

oznacz moderatorów

artbyolla
#8 Zapaleniec#

ustawiłam wszystkie oferty na 7 dni, do końca nie wiem czy dobrze robię, bo to wydłuży czas oczekiwania a to zniechęci kupujących...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W sumie patrząc oczami klienta to najlepiej jak są wysyłane paczki jak najszybciej ,wysyłając w 7 dniu możesz odczuć w subiektywnych ocenach lub spadkiem zainteresowania Twoim towarem a konkurencja przejmie klientów . Najlepiej ustawić najszybszy realny czas na wysyłkę w jakim jesteś w stanie nadać wszystkie przesyłki.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@artbyolla jak masz ustawione 3 dni to wysyłaj zawsze 3 dnia, jak zaczniesz wysyłać 75 % paczek 1 dnia to allegro skróci przewidywany czas dostawy o 2 dni 😞 

Liczy to tak wysyłka 3 dni + dostawa 1 - 2 dni i to podaje klientowi, jak wysyłasz 1 dnia to pokazuje wysyłka 1 dzień + 1 - 2 dni dostawa więc nie ważne co tam ustawisz ważne kiedy wysyłasz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów