anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu zmieniła się moja zakładka?

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

W mojej zakładce w części Sprzedaż dział Sprzedaż na Allegro zniknęło Wystaw przez formularz i kilka innych zakładek. Co się stało?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

kostas11
#21 Demiurg#

@krzysztof230 a nie wlazłeś na allegro Lokalnie ?

Wróć tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/obsluga-ofert/moj-asortyment

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prawda ze się wkrótce zmieni, allegro co chwila coś kombinuje.

LEW433_0-1681843051613.png

 

oznacz moderatorów

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

To zakładki wystaw przez formularz nie będzie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@krzysztof230 Allegro dąży do katalogu i przypisania ofert więc wszystko zależy co  chcesz wystawiać i w jakich kategoriach, ale po przejściu do wystawienia, wpisujesz tytuł a potem szukaj zjeżdżasz na dół 

Twojego produktu nie ma na liście?

 

I wystawiasz jak kiedyś 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Gdzie jest zakładka Wystaw przez formularz, która jeszcze rano była? Czy już jej nie będzie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@krzysztof230 a jesteś na allegro ??? bo ja mam https://allegro.pl/offer/

lub https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/obsluga-ofert/moj-asortyment i po prawej na górze masz Dodaj nową Ofertę 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Zginęło też; Wystaw z pliku, Moje oferty. Nie ma też Jakość sprzedaży i Usługi dla sprzedających.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztof230 Prześlij proszę zrzut ekranu z widokiem zgłaszanych problemów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Tak wygląda moja zakładka Sprzedaż. Ale chyba nie bardzo wiem jak zrobić ten zrzut...

krzysztof230_0-1681886992961.png

 

oznacz moderatorów

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Może teraz lepiej widaćScreenshot 2023-04-19 at 08-54-42 Finish Zestaw Kapsułki Quantum 100 Nabłyszczacz.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztof230 Nie jest to błąd. Masz konto zwykłe. Żeby wystawić ofertę na Allegro, wybierz opcję Moja sprzedaż w części Sprzedaż na Allegro, a następnie skorzystaj z przycisku "Dodaj nową ofertę" (tak, jak pisał wyżej @kostas11).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Czyli tego co miałem do tej pory już nie będzie? Zakładek; "Wystaw z pliku", "Moje oferty", "Jakość sprzedaży" i "Usługi dla sprzedających" nie będzie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@krzysztof230 a może jesteś na Allegro Lokalnie ????

________
Κώστας
oznacz moderatorów

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Sprawa dotyczy zakładki "Sprzedaż na Allegro"!  Jest tak jak widać na zrzucie! Nie ma "Wystaw z pliku", "Moje oferty", "Jakość sprzedaży" i "Usługi dla sprzedających".

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@krzysztof230 zdjęć nie widzimy za niską masz rangę 🙂 A nie jest tak że szukasz w złym menu, teraz przenieśli to tu jak klikniesz moja sprzedaż, to menu jest pod belką 🙂

1dddddd.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@krzysztof230 Nie przejmuj się > u mnie zmieniało się co kilka m-cy > potem wracał stary widok > i tak na zmianę

oznacz moderatorów

krzysztof230
#8 Zapaleniec#

Dzięki! Może i u mnie tak będzie. Straszne są te kombinacje które wyczynia Allegro! W***wja mnie to bardzo!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@krzysztof230 Ja sobie założyłem w przeglądarce, w zakładkach folder Allegro > umieściłem w nim odnośniki do konkretnej zakładki w Allegro > teraz tylko klikam tam i przenosi mnie gdzie akurat chcę bez kombinowania

oznacz moderatorów