anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro może samo zwrócić pieniądze kupującemu z mojego subkonta

Rysiek7323
#8 Zapaleniec#

A czy allegro może samo zwrócić pieniądze zgromadzone na subkoncie głupia sprawa ale ktoś zakupił przedmiot i za niego nie zapłacił ogłoszenie przestało być aktywne a po dwóch dniach allegro lokalnie unieważniło zakup i aktywowali sami bez mojej wiedzy to ogłoszenie ponownie ktoś dokonał zakupu ale przedmiotu ja już nie mam bo w między czasie sprzedałem poza allegro co robić po za tym mam nie aktywne wypłaty a w ustawieniach podane konto taty i nie wiem jak teraz aktywować wypłatę 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Rysiek7323 no głupia sprawa allegro samo nie zwróci wpłaty musisz sobie ustawić konto do wypłat a potem wypłacić te pieniądze na swój rachunek bankowy ale to musi być konto bankowe należące do właściciela konta allegro nie może być tak że konto allegro jest twoje a konto do wypłat taty poza tym allegro nie aktywuje sprzedaży bez twojej wiedzy możesz tę aktywację zablokować ale musisz wiedzieć jak dlatego warto poczytać o zasadach przed wystawieniem towaru; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/jak-wystawic-ogl...

po wypłacie pieniędzy możesz oddać kupującemu wpłatę zwykłym przelewem na jego konto bankowe którego numer on ci poda

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@xyz96 Ja bym jednak dodała na końcu (po "poda") kropkę + jedno zdanie: "I szli całą noc" 🤣

oznacz moderatorów

Rysiek7323
#8 Zapaleniec#

to znaczy że żeby cokolwiek zrobić muszę mieć konto chociaż nie jestem jeszcze pełnoletni i takiego konta nie potrzebuję 

oznacz moderatorów

Rysiek7323
#8 Zapaleniec#

Po za tym aktywowali sami ponownie to ogłoszenie o czym nie wiedziałemZrzut ekranu (76).png

oznacz moderatorów