anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro Paczkomaty mają gabaryty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
FishBeat
#12 Orędownik#

Czy Allegro Paczkomaty mają gabaryty? Pytam bo inpost naliczył nam opłatę 4,89zł za zmianę gabarytu z A na B (abstrachując od tego, że przesyłka to koperta 14D o wadze około 300-500 g).  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 @InPost 

Reklamację zgłosiliśmy - odrzucili twierdząc, że kurier poprawnie zmienił jej gabaryt. Na odwołania nie odpisują już.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FishBeat tak u tego przewoźnika obowiązują gabaryty przesyłek. Poczekaj proszę na odpowiedź przewoźnika na złożone odwołanie. Przykro mi, ale nie jestem w stanie pomóc w tej sytuacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
FishBeat
#12 Orędownik#

Ale to nie jest usługa Paczkomaty tylko wasza "Allegro Paczkomaty" i kosztuje 10,95/ szt  maksymalny rozmiar 41 x 38 x 64 cm, waga 25 kg.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FishBeat ale podczas nadawania przesyłki określasz jej gabaryt. 

la_nika_0-1708962592269.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

hmmm... dobrze upchana 14D lubi nie wejść w małą skrytkę .

oznacz moderatorów
FishBeat
#12 Orędownik#

Wysyłam przez Manager Inpost, nie przez WzA, a tam nie ma tych rozmiarów.

Ajjj, dziś sprawdziłem i faktycznie jest mała ikonka rozmiaru A - zawsze tak wysyłamy i dlatego nie zwracałem do tej pory na to uwagi, co nie zmienia faktu, że kopertka 14D o wadze 300-500 gr i tak mieści się w kategorii A.

oznacz moderatorów
FishBeat
#12 Orędownik#

Mam jeszcze pytanko - czy przez Wysyłam z Allegro można nadawać Allegro paczkomaty bez umowy czy trzeba to robić przez menadżera Inpost?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FishBeat aby nadawać przesyłki InPost  w Wysyłam z Allegro (dotyczy to każdej metody dostawy u tego przewoźnika) konieczne jest podpisanie umowy i dodanie jej do narzędzia.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@FishBeat to że jest w jednej cenie nie znaczy że możesz oznaczać jak Ci się podoba, opłaty doliczają jak dasz A a będzie B i tak samo doliczą jak dasz C a będzie A 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
FishBeat
#12 Orędownik#

Dałem Ci rozwiązanie gdyż na przyszłość to się przyda. Zawsze mamy rozmiar A i taki też jest domyślnie ustawiony na stornie Inpostu - do tej pory nie było problemu z tym. Dzięki i pozdrawiam!

oznacz moderatorów