anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można zmieć istniejącą aukcję na aukcję na WOŚP?

Yo-Line
#7 Wielbiciel#

Mam wystawioną aukcję z licytacją na 7 dni i ze wznowieniem, jak nikt nie kupi. Chciałabym ją zmienić na WOŚP. Czy jest jakiś sposób „na skróty”, czy muszę ją zamknąć i wystawić nową na WOŚP, od nowa wklejając zdjęcia, opis i zaznaczając wszystkie potrzebne parametry? Planowałam tak zmienić więcej aukcji, więc przydałaby się jakaś automatyczna opcja.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Yo-Line Nie, nie ma takiej możliwości. Jeśli chcesz ją wystawić w ramach WOŚP musisz ją zamknąć, a następnie wystawić od nowa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Yo-Line
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Yo-Line Wyłącz wznowienie automatyczne (o ile się da) i po zakończeniu wystaw ją ponownie wybierając inną fundację (WOŚP) . Przy ponownym wystawianiu klikasz wystaw podobną i zmieniasz tylko na WOŚP. Sam tak kilka aukcji zmieniałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego nie można byłoby wyłączyć wznawiania?🤔

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@LEW433 Powinno się dać ,choć tego nie sprawdzałem ,ale sam wiesz że allegro ciągle wprowadza "udoskonalenia".

oznacz moderatorów

Yo-Line
#7 Wielbiciel#

Dzięki za podpowiedź. Faktycznie to działa, jak chce się zmienić cel charytatywny, gdy aukcja już jest na jakiś ten cel, ale moje aukcje są "zwykłe" a ja chciałam taką "zwykłą" przerobić na charytatywną i wtedy, niestety, nie da się.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Yo-Line Ze zwykłej na charytatywny to nie dasz rady ,niestety. 

oznacz moderatorów