anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę promować mój sklep w reklamach zewnętrznych Facebook / Instagram?

Client:109707852
#7 Wielbiciel#

Cześć  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ,

1. Czy mogę stworzyć zewnętrzną reklamę performance w środowisku reklam META (facebook/instagram), która będzie przekierowywać na mój sklep internetowy na allegro? 

2. Czy mogę użyć w grafice promującej loga allegro? 

3. Czy będzie istnieć szansa na wykupienie danych z mojego sklepu, które pozwolą mi stwierdzić czy doszło do konwersji z moich reklam bazując na utm kampanii? (bardziej hipoteza niż pytanie)

Pozdrawiam 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109707852 Skonsultuję te kwestie z zespołem i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko dostanę informacje w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109707852 Przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale zdobyłam już informacje dla Ciebie i tak odpowiadając na Twoje pytania:

1. Tak, nie ma takich przeciwskazań. 

2. Nie, jakiekolwiek wykorzystywanie logo Allegro przed podmioty trzecie wymaga zawsze podpisania pisemnej umowy licencyjnej na naszym wzorze, przy czym musi istnieć ważne uzasadnienie dlaczego chcesz nasze wykorzystywać (współpraca na podstawie nawiązanej umowy o współpracy, wykorzystywanie logo jest niezbędne do realizacji tej współpracy, itp.).

3. Nie, wszystkie statystki i narzędzia, które wspierające Twoją sprzedaż udostępniamy w abonamentach, ale nie ma wśród takich danych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:109707852
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź  🙂

oznacz moderatorów

Komisari
#1 Nowicjusz#

Hej @_HolaOla_,  podpinam się pod pytanie, tylko trochę zmienione, ale tematyka ta sama bo chodzi mi o reklamowanie produktów wystawionych na allegro. Chciałbym zapytać o możliwość reklamowania w "Meta ads". W 2024 roku zniknęła w panelu allegro ads opcja promocji na FB. Natomiast kiedy przeglądam feed FB nadal pokazują mi się reklamy allegro. W jaki sposób można uruchomić taką reklamę teraz?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Komisari allegro samo jako reklamodawca wyświetla reklamy pewnie swoich produktów ze sklepu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ohayo_pl
#11 Animator#

ad3. może nie najładniejsze rozwiązanie ale usługi do skracania linków np. bitly (jeżeli dobrze pamiętam) mial możliwość sprawdzenia ile razy wchodziło się na ten link - jeżeli ten link podepiesz pod rekamę, a link skierujesz na sklep allegro czy inny landing page, bedziesz mieć statystyki "wejść"

oznacz moderatorów