anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę w opisie aukcji wyjaśnić dlaczego paczka nie może zostać wysłana paczkomatem?

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Cześć wszystkim,

 

moje pytanie jak w temacie. Wysyłam przesyłki, których najdłuższy bok ma 70 cm, więc przekracza gabaryt dla paczkomatu. Klienci coraz częściej pytają, czy wyślę paczkomatem i za każdym razem muszę tłumaczyć, że przesyłka nie zmieści się w skrytce. Czy mogę zamieścić taką informację na stronie oferty, żeby rozwiać wątpliwości kupujących, dlaczego akurat przy tym produkcie mam tylko i wyłącznie kurierów?

Pzdr.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

MikroLITY
#13 Ambasador#

Raczej możesz umieścić, ale i tak na niewiele się to zda - moim zdaniem.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Dzięki @MikroLITY 👍

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@biosorcerer  mamy kilka produktów które nie wchodzą do paczkomatu i tam także mamu ustawione wylacznie dostawy kurierem. Jeszcze nigdy nie zdarzyło sie aby ktos pytał czemu tak nie ma paczkomatu a produktów sporo sie sprzedało.

Ważne aby w danym produkcie był smart.  Jeśli będzie to smart kurier to nie spotkaliśmy sie z jakimkolwiek problemem ze strony kupujących.

 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@_Likos_ 

No a u mnie pytają, być może wszystko zależy od tego w jakiego klienta celujesz... 😉 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@biosorcerer Możesz taką informację umiećic tylko w zakładce "o sprzedającym"

Miałem kiedyś w opisie aukcji zapis " nie wysyłam do paczkomatu" i Allegro zaczęło zamykać aukcje, ze względu na ten zapis. Dopytałem się o to mailowo > musiałem likwidować wszędzie taki zapis, żeby nie pozamykali następnych aukcji > to zamyka automat, wię jak widzi słowo "paczkomat" to szaleje.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Dzięki @Ziolko39 🙂

oznacz moderatorów