anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wystawić na sprzedaż voucher na dowolną usługę?

k-os
#3 Debiutant#

Czy jest możliwe wystawienie na sprzedaż vouchera na usługi, które nie są z branży "Kultura i rozrywka"? Niestety kategoria "Kody i doładowania" występuje tylko w "Kulturze i rozrywce". A co z usługami związanymi przykładowo z domem, ogrodem, dziećmi, motoryzacją i komputerami? Czy wystawienie vouchera na takie usługi  w kategorii "Kultura i rozrywka / Kody i doładowania" będzie naruszeniem regulaminu i skończy się usunięciem aukcji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@k-os nie jestem w stanie odpowiedzieć, jeśli nie wiem jaka to usługa, ale na Allegro znajdziesz też ogłoszenia w kategorii Firma i usługi, a tam podkategorie: Usługi dla firmUsługi motoryzacyjne.
Ogłoszenia możesz wystawiać też na  Allegro Lokalnie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

k-os
#3 Debiutant#

Te kategorie podałem jako przykład. Dziwi mnie po prostu to, że "Kody i doładowania" są wyłącznie w kategorii "Kultura i rozrywka", tak jakby nigdzie więcej nie można było ich użyć. Osobiście interesuje mnie możliwość wystawienia vouchera na czasowy dostęp do zamkniętej strefy PREMIUM na stronie internetowej, w której można pobierać materiały edukacyjne dotyczące branży informatycznej. Materiały w postaci plików. Pytam na przyszłość. Rozglądam się za e-commerce, gdzie mógłbym to zrealizować. Widzę jednak, że własny sklep będzie lepszy. Nie chciałbym zostać zaskoczony zmianą w Regulaminie, która spowoduje, że przestanę mieć możliwość użycia platformy do moich celów a widzę, że produkty cyfrowe są tutaj na cenzurowanym.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@k-os obawiam się, że nie będzie to zgodne z regulaminem, ale zachęcam Cię do skorzystania z tego formularza i dopytanie bezpośrednio zespołu, który zajmuje się weryfikacją ofert na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów