anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zakończyć ofertę z licytacją, jeśli ktoś zaczął licytować?

Agent555
#17 Koryfeusz#

Chcę wystawić przedmiot na allegro dużym jako licytacja. Czy jak by ktoś zaczął licytować czy mogę się wycofać poprzez zakończ aukcje i tego nie sprzedawać. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najlepiej na normalnym allegro .Jeśli obawiasz się że w licytacji cena końcowa będzie niezadowalająca wystaw od takiej kwoty która nie przyniesie ci straty. Ofert w licytacji nie można wycofywać ,bo zwycięzcą zostanie ten który miał najwyższą ofertę w momencie wycofania.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent555 Ostatnio dużo piszesz na forum, sam udzielasz porad i jednocześnie ciągle zadajesz pytania. Nie wiesz, jak to działa? Co to jest "duże" Allegro? 

Możesz się wycofać, ale wcześniej musisz odwołać złożone oferty, o ile podasz zgodny z zasadami powód; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zasady-i-regulamin/kiedy-jako-sprzedajacy-moge-odwolac-of...

 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Będę dużo pisał a jednocześnie zadawał pytanie. Nikt mi tego nie zabroni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent555 No to pisz i zadawaj pytania. Mi nikt nie nakaże ciągle udzielać Ci porad. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Ja cię o to nie proszę nie musisz odpisywać na moje wpisy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Agent555 Tak, wiem. Nie warto ci pomagać. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Być może źle napisalem nie to miałem na myśli.Przepraszam jeśli poczułeś się urażony.

Ostatnio zadałem pytanie "zwrot produktu" ty odpisałeś wtedy i bardzo mi pomogłeś.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Cześć. Licytację na Allegro możesz zakończyć przed czasem, jednak jeśli pojawią się na niej oferty kupna, to w chwili jej zakończenia zwycięzcą licytacji stanie się osoba, która zaoferowała najwyższą kwotę. 

W trwającej licytacji nie możesz też zmienić czasu trwania i terminu wystawienia oferty. Minimalną cenę w trwającej licytacji zmienisz, jeśli nikt nie złożył jeszcze oferty zakupu (zrobisz to w zakładce Moje oferty: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/moje-oferty). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów