anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zmienić adres podjazdu kuriera dla paczki Allegro DPD?

MAMY ROZWIĄZANIE!
flowersanddecor
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

czy jest możliwość zmiany adresu przekazania paczki Allegro DPD kurierowi? Adres przekazania jest zaciągnięty z danych firmy, jednak ze względu na magazyn w innej miejscowości, adres przekazania jest również inny. Dodałam adres nowego magazynu do zakładki Ustawienia zamówień - Książka adresowa - Wysyłam z Allegro, nowy adres ustawiłam jako domyślny, jednak przy zamówieniu podjazdu kuriera wciąż nie mam możliwości wyboru nowego adresu przekazania. 

Agata Jeszka

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@flowersanddecor Cześć. 🙂 Jeśli dodałaś adres w Książce adresowej (https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia), to możesz te adres dodać podczas nadawania paczki z poziomu Wysyłam z Allegro w pierwszym kroku. 

ko_alka_0-1679850832174.png

Czy widzisz opcję "Zmień" w sekcji Nadawca? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
flowersanddecor
#8 Zapaleniec#

Przed wygenerowaniem etykiety tego nie zrobiłam. Wychodzi na to, że po wygenerowaniu etykiety nie ma możliwości zmiany adresu przekazania.

Allegro1.pngAllegro2.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@flowersanddecor Na tym etapie nie ma możliwości edycji adresu, należy to zrobić w pierwszym kroku. 

Spróbuj anulować tę etykietę w zakładce Zamówienia (Szczegóły -> Usuń przesyłkę), a następnie zamów ją ponownie 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
flowersanddecor
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za pomoc! 😊

oznacz moderatorów