anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy musze przyjac zwrot

darksen11
#7 Wielbiciel#

Witam czy musze przyjąć zwrot od klienta jeżeli jestem prywatnym sprzedawca a klient chce zwrócić bo myślał ze produkt  jest oczyszczaczem powietrza i nawilżaczem w jednym. Chodź w opisie jest dokładnie napisane ze to oczyszczać powietrza

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

az1rael
#21 Demiurg#

@darksen11 nie musisz skoro było napisane że to tylko oczyszczacz powietrza ale reklamację klienta musisz odrzucić do 14dni od złożenia inaczej z automatu ją uznasz

oznacz moderatorów

darksen11
#7 Wielbiciel#

 Ok dzięki bo właśnie kupujący założył mi sprawę na allegro i odpisałem ze nie przyjmę zwrotu

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Odpisz także w dyskusji że ponieważ złożył reklamację na niezgodność towaru z umową bo myślał że urządzenie jest oczyszczaczo nawilżaczem a w opisie pisalo o samym oczyszczaczy reklamacje uznajesz za bezzasadną i odrzucasz. Potem wklej screeny z wiadomości że pisze że chce oddać bo to nie oczyszczaczo nawilżacz czy co tam za kwity masz

oznacz moderatorów

ALL-DA
#13 Ambasador#

@darksen11  napisał(a):

 Ok dzięki bo właśnie kupujący założył mi sprawę na allegro i odpisałem ze nie przyjmę zwrotu


@darksen11 zrób jak napisał @az1rael 
jako prywatny sprzedawca nie masz obowiązku przyjmowania odstąpień ale reklamacje trzeba rozpatrzyć

Pamiętaj tylko by odpowiadać w dyskusji terminowo max 24h bo to może być pretekstem do kar ze strony allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak składa reklamację na niezgodność to nie jest zwrot, więc musisz ją rozpatrzyć.

oznacz moderatorów