anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy status zamówienia może się automatycznie zmieniać po odebraniu przesyłki?

AutoUpgrade
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mam pytanie - czy jest jakaś możliwość żeby po odebraniu przesyłki przez odbiorcę, status zamówienia automatycznie zmieniał się na "odebrane"?

Czy macie jakiś inny sposób na to?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AutoUpgrade jeśli otrzymujemy status o odebraniu przesyłki, to taki status się pojawia. Sprawdziłam twoje zamówienia i wygląda na to, że wszystko działa prawidłowo, w jakim zamówieniu status się nie zaktualizował? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AutoUpgrade
#8 Zapaleniec#

Niestety w żadnym. Za każdym razem muszę zmienić status na "odebrane" ręcznie, nawet mimo to że w szczegółach przesyłki jest informacja "przesyłka odebrana".

Żeby doprecyzować - chodzi mi o widoczne statusy na liście zamówień, a nie w szczegółach konkretnego zamówienia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AutoUpgrade tu się nigdy nie zmieniało 🙂  a ten status Odebrane dotyczy odbiorów osobistych i se sam możesz zmienić jak klient odbierze towar na miejscu, lub sam se aktualizuj po odebraniu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AutoUpgrade
#8 Zapaleniec#

Myślałem, że to działa tak, że samo się zmienia 🙂

W końcu jeśli nic tam nie zmienisz to wszystkie zamówienia będą wisiały jako "nowe", a dużo lepiej byłoby jakby status się zmienił i widziałbyś, że to zamówienie jest już załatwione.

Przynajmniej tak mi się wydaje 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AutoUpgrade to są statusy dla Ciebie żebyś se sam segregował co się dzieje z zamówieniami, ale masz rację nie musisz nic robić i będą jko nowe i na nic to nie wpłynie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AutoUpgrade
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. Fajnie jakby po odebraniu przesyłki status zmienił się na "odebrane" - byłoby bardziej czytelnie. Może Allegro się nad tym pochyli?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AutoUpgrade inny portal ma tak zrobione że aktualizuje na liście i faktycznie fajnie to wygląda 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AutoUpgrade
#8 Zapaleniec#

Może nawet nie o sam wygląd chodzi, ale jednak jak Ci wpadnie kilka nowych zamówień to nawet przewijając ekran widzisz te które już ogarnąłeś (w przypadku gdyby status zmieniał się automatycznie).

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AutoUpgrade zachęcam Cię do opisania tego pomysłu tutaj, przekażemy informację do odpowiedniego zespołu 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów