anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy taka miniaturka jest dozwolona

www_arte_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

wiem, że połączenie dwóch zdjęć w miniaturze aukcji jest dozwolone. Ale czy takie, niestandardowe też jest ok?

www_arte_pl_1-1677160761035.png

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

bo wg mnie @ko_alka  napisała niejasno.

"Na miniaturce pokaż produkt na białym tle (bez dodatkowego tła z podłogi)". Czyli w takiej formie jak pokazałaś i jak ja przerobiłam Twoje pierwotne zdjęcie.

"Jeśli chcesz dodać takie zdjęcia" (czyli w domyśle z widoczną podłogą), "to możesz to zrobić, ale nie w zdjęciu głównym (miniaturze), tylko pozostałych"

Tak samo wszelkie aranżacje możesz pokazywać na kolejnych zdjęciach.

 

A odpowiedź @ko_alka 

 "Ta miniaturka jest niepoprawna. Chodzi o całą połowę, na której nie ma białego tła (jest za to fragment z widoczną podłogą). Zasada jest prosta, pokazuj produkty tylko na białym tle."

To chyba odpowiedź na pierwotne pytanie. Niestety, jak od wielu lat urzęduję na forach internetowych tak pokopanego cytowania, a właściwie jego braku, jak tutaj jeszcze nie spotkałam.

 

@www_arte_pl "Ja widzę masę innych zdjęć, zrobionych nie wg tych zasad i teraz nie wiem czy ja czegoś nie rozumiem, czy można mieć źle. "

Widać, ze jesteś początkująca 😉 .

Tak, na Allegro są równi i równiejsi i albo się to przyjmuje, albo trzeba się "oddalić".

I odczep sobie ten dywan od kuchenki, bo tak trochę niehalo wychodzi 🤔

 

oznacz moderatorów

rafal_borowiec
#7 Wielbiciel#

A czy takie miniatury są dozwolone kiedy produkt jest biały? Ewentualnie, co grozi za takie miniatury?: https://allegro.pl/oferta/tasma-rzep-wszywany-25mm-x-25m-haczyk-czarny-15230111283 
 @nat_not 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rafal_borowiec w przypadku produktów przezroczystych czy białych również obowiązuje białe tło, miniaturę we wskazanej ofercie należy poprawić, aby tło było jednolite białe, bez cieni. 
Tutaj więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów