anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Deklaracja wysyłki w ofertach

petinek_pl
#11 Animator#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam, zgłaszam do obsługi od dawna problem że po zmianie czasu wysyłki w ofertach, dalej przesyłacie klientom zafałszowane dane. Klienci widza w ofertach że otrzymają paczkę na drugi dzień,pomimo deklaracji 2 dni na wysyłkę. Potem dostaję pretensje i negatywy a wy piszecie tylko że to sugerowany czas który nic nie znaczy. No NIE, wyraźnie piszecie że to DEKLAROWANY CZAS a to nieprawda, informacje takie wyświetlają się zarówno w pojedynczych ofertach jak i złożonych już zamówieniach.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

serwis-texas
#20 Guru#

@petinek_pl 

No to wyłącz te predykcję i z bani.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/skutecznosc-wysylki

Pamiętaj, to się wyłącza na 10 dni 🙂

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wyłączenie działa tylko powyżej 2 dni. Na 1 i 2 dni to nie działa.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@AnnaG-Antyki 

No nie gadaj. Ale maile o rzekomym opóźnieniu też idą?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A może się mylę albo się coś zmieniło. Dałabym głowę, że nie dawno komunikat tam był inny...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl @AnnaG-Antyki @serwis-texas w zakładce Skuteczność wysyłki można wyłączyć wyliczanie szybszego przewidywanego czasu dostawy dla ofert z deklarowanym czasem wysyłki 2 i 3 dni. Tutaj znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

@la_nika  dalej mnie nie rozumiecie, jak zawsze.. nie chodzi o szacunki i przewidywania i inne dziadostwa. Zgłaszam notorycznie że po zmianie deklaracji wysyłki DALEJ wyświetlacie że moja deklaracja jest inna! Nie wiem juz jak to jaśniej tłumaczyć. Zawsze na asss.jpgllegro musze wszystko konsultantom tłumaczyć godzinami a dostaję odpowiedzi na inne pytania.. w załączniku przesyłam czarno na białym w czym problem. Są to oferty w których wcześniej USTAWIAŁAM 2 DNI na wysyłkę. I taka sytuacja jest non stop! 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl obecnie w ofercie ze zrzutu czas wysyłki zadeklarowany przez sprzędającego to  2 dni robocze:

la_nika_1-1714493915055.png

Sprawdziłam dzisiejsze zamówienie i przewidywany czas dostawy to 6 maja, a czas na nadanie to 2 maja. 
Prześlij proszę pełen zrzut z zakładki Zamówienia, na którym widoczne będzie zamówienie nr   c3841700-06d1-11ef-83a7-b91d0a2b947e. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

 @la_nika  przesyłam poniżej. Tak jak mówiłam pisze wyraźnie że deklaracja to 1 dzień a w ofertach przed otrzymaniem tego zamówienia zmieniłam deklarację na 2 dni. Zamówienie wpadło juz po zmianie. I taką sytuację mam notorycznie podczas zmiany czasu wysyłki.  zrzut.jpg

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

@la_nika  dostałam odpowiedź od konsultanta że deklaracja wysyłki wynosi 1 dzień tak jak na screenie a to kłamstwo bo ustawiałam wcześniej 2 dni tak jak sama zauważyłaś wyżej. Sprawdźcie sobie w jakichś dziennikach że było to ustawione wcześniej. Konsultant napisał mi że mam obowiązek wysłać paczkę do jutra.. jutro sklep jest nieczynny nie jestem w stanie tego wysłać na czas, prosze o naprawę tego co robicie! Znowu poleca mi statystyki a ja działam zgodnie z tym co ustawiłam. Zamówienie wpadło już po zmianie deklaracji wysyłki! Zgłaszam to NOTORYCZNIE za każdym razem gdy dokonuję zmiany pierwsze zamówienia zawsze oznaczacie z nieprawdziwą deklaracją a ja potem musze wszystko pod to dostosowywać,nawet człowiek nie może spokojnie iśc na urlop!!!

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Być może problem leży tutaj:

 

Z przycisku możesz skorzystać w dowolnej chwili. Gdy to zrobisz:

  • w ciągu dwóch godzin zmienimy przewidywany czas dostawy w Twoich ofertach

 

Może zakup taki zdarza się zanim zmiany zostaną dokonane ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl jeszcze to wyjaśniam, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź, czy jesteś w stanie określić o której zmieniłaś czas wysyłki? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl rozumiem, że sprawa się powtarza, jednak dla przekazanego zamówienia, zmiana deklarowanego czasu wysyłki nastąpiła w momencie składania zamówienia, dlatego przewidywany czas dostawy jej nie uwzględnił.
Dział techniczny zweryfikował to dokładnie i nie znalazł błędu, zmiana czasu wysyłki może zająć ok 2h, w Twoim przypadku stało się to dokładnie w momencie składania zamówienia.
Jeśli sytuacja się powtórzy prześlij proszę numer zamówienia, ponownie to sprawdzimy.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

@la_nika w takim razie jeżeli to kwestia tego, to jak ustawiać zmianę czasu? Jeśli ustawię 2h wcześniej to wczyta się dobrze ale za to jeśli wczyta się za wcześnie to osoby które złożą zamówienie wcześniej i mogłyby otrzymac paczkę, już otrzymają komunikat że wyjdzie za 2 dni. To o jakim czasie zmieniać czas wysyłki aby zmienił się np. od 11.00

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl celowałabym w te 2h, czyli w podanym przykładzie zmieniłabym, czas wysyłki o 9. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów