anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro bezprawnie przetrzymuje moje środki?

eLogin-Tech
#7 Wielbiciel#

Proszę o informację, czy ktoś spotkał się już z nieuczciwymi praktykami Allegro dotyczącymi blokady i bezprawnego przetrzymywania środków PayU/Przelewy24.

Moje konto z niewiadomych przyczyn zostało zawieszone w dniu 14 lipca, a środki zablokowane. Powodem zawieszenia miała być weryfikacja. Zdjęcia do weryfikacji zostały wysłane, otrzymałem informację, że wypłaty środków zostaną odblokowane po dostarczeniu towaru Kupującym. Towar został dostarczony do wszystkich Kupujących na praktycznie drugi dzień, jeżeli były zwroty lub reklamacje to zostały one uznane, a środki zostały zwrócone. Od tamtej pory poziom komunikacji z zespołem "bezpieczeństwa" to jakieś kompletne nieporozumienie. Zdawkowe odpowiedzi na zadane przez mnie pytania czy też omijanie tematu odblokowania wypłaty środków.  Minął już ponad miesiąc.

Dlaczego Allegro przetrzymuje moje środki? Kupujący otrzymali Towar, ja nie otrzymałem za niego zapłaty (bo nie mogę wypłacić środków). Czy ktoś miał już podobną sytuację?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eLogin-Tech decyzję na temat zdjęcia blokady może podjąć tylko Dział bezpieczeństwa, dlatego bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź w sprawie nr 25185697.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

eLogin-Tech
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Wypłata została odblokowana.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bałagan, bałagan i tyle w temacie, skoro zostały spełnione warunki to coś nie tak, chyba że czegoś nie wiemy!🤔

oznacz moderatorów

animalsvet
#7 Wielbiciel#

mam ten sam problem od 2 dni nie otrzymuje środków z jednego konta na allegro

oznacz moderatorów