anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego allegro sumuje wplaty za zamowienia ksiegowa mowi ze pozniej nie zgadzaja sie kwoty allegro

AliccoSklep
#7 Wielbiciel#

dlaczego allegro sumuje wplaty za zamowienia ksiegowa mowi ze pozniej nie zgadzaja sie kwoty allegro ksiegowa mowi pozniej ze nie zgadaja sie wplaty allegro rachunek bankowy

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może warto zmienić księgową? Moja póki co nie narzeka .

oznacz moderatorów

AliccoSklep
#7 Wielbiciel#

tylko wiesz jak mam zamownie danego dnia za 87 zl a zlicza kilka zamówień i sumuje  i następnego dnia  na konto wpływa 500 ZL to lipa :C

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AliccoSklep jeśli potrzebujesz do zamówienia FV to , aby prawidłowo rozliczyać transakcje księgowo zrezygnuj z zakupw grupowych , wówczas każda transakcja będzie miała idywidualny numer płatności .

oznacz moderatorów

AliccoSklep
#7 Wielbiciel#

mi zlicza  przy wyplacie kilka wplat  i wyplacam zbiorowo  gotwke z konta allegro a pozniej  jest problem bo na koncie nie widnieje cena za jeden produkty tylko suma z kilku zamowien

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@AliccoSklep Zawsze można załączyć księgowej zestawienie wypłat wygenerowane z tej zakładki. Będzie prościej dojść do tego co, jak, kiedy, ile.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AliccoSklep pisz wobez tego konkretnie w czym rzecz , marz narzędzie o nazwie ,,zestawienie sprzedaży  ,, miesięczne czy według dat .... korzystaj 

oznacz moderatorów

AliccoSklep
#7 Wielbiciel#

dokładnie te zestawienia daje ale tam tez mam połączone płatności w jedna sumę

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AliccoSklep jesteś nie przygotowana ... siadaj dwója !!! 

tu masz potrzebne informacje https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/co-to-jest-zestawienie...

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AliccoSklep a we wiadomości o wypłacie nie dostajesz w załączniku zestawienia .csv tam jest rozpisane ile i od kogo jest wpłata.

oznacz moderatorów