anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam płacić za wysyłkę, jeśli kupujący miał ją za darmo?

MAMY ROZWIĄZANIE!
czuprynka_hurt
#8 Zapaleniec#

Dopiero załozyłam konto na allegro.

Mam dwie sprzedaze 

Pierwsza -  przeszła bezproblemowo

Druga - podczas nadania wyświetla mi sie komunikt aby dodac umowe własną. NIe mam umowy własnej  - zalogowałam sie na menager paczek - połączyłam konto allegro z menagerem, ale wyświetla mi sie koszt dostawy 9,99 - mimo ze klient nie płacił nic za przesyłkę - o co chodzi?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Zakup ze Smartem?

oznacz moderatorów
czuprynka_hurt
#8 Zapaleniec#

Nie widzę, żeby byl smart. 

Zakup był na kwote 205 zł 

Allegro Paczkomaty InPost  - sposob dostawy

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@czuprynka_hurt masz ustawione darmowe przesyłki od 150 zl

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@czuprynka_hurt Tak, jak już wspomniał @Client:44052296 - masz ustawioną darmową wysyłkę dla zamówień od 150 zł. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
czuprynka_hurt
#8 Zapaleniec#

JAK TO ZMIENIĆ, ZEBY NIE BYLO OPŁAT Z MOJEJ STRONY?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Musisz pozmieniać ze nie udostępniasz darmowych dostaw. https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

oznacz moderatorów
czuprynka_hurt
#8 Zapaleniec#

Dopiero załozyłam konto na allegro. Mam dwie sprzedaze Pierwsza - przeszła bezproblemowo Druga - podczas nadania wyświetla mi sie komunikt aby dodac umowe własną. NIe mam umowy własnej - zalogowałam sie na menager paczek - połączyłam konto allegro z menagerem, ale wyświetla mi sie koszt dostawy 9,99 - mimo ze klient nie płacił nic za przesyłkę - o co chodzi?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@czuprynka_hurt aby nadawać przesyłki InPosat w Wysyłam z Allegro konieczne jest podpisanie umowy z przewoźnikiem (w tym artykule znajdziesz zbiór najważniejszych informacji na temat wysyłki w tym narzędziu). 
Kupujący nie płacił za przesyłkę, ale nie dlatego, że była ona w ramach Smart! tylko dlatego, że zamówienie przekroczyło 150 zł, a w ofertach masz podana informację, że od tej ceny wysyłka jest darmowa, Ty za nią płacisz, dlatego pojawia się koszt dostawy do zapłacenia w Managerze przesyłek. 
Przy takim ustawieniu, nawet jeśli kupujący będzie miał Smart! to i tak to sprzedający płaci za dostawę. Tutaj więcej informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów