anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto zostało zablokowane?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Japa93
#2 Obserwator#

Witam. Zostało zawieszone mi konto i nie wiem z jakiego powodu. Nie wystawiałem nic już bardzo długo, jednak kupuję sporo rzeczy. Wszystko opłacam od razu, nie mam negatywnych komentarzy, a mimo to dostałem bana. Problem pojawia się przy zgłoszeniu całej sprawy. Wchodzę w link do sprawy którą otrzymałem dochodzę do formularza kontaktowego, a tam zonk. Nie mogę wpisać numeru sprawy bo numer jest za krótki. Ktoś miał podobny problem, proszę o pomoc😥

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
mwmonety
#21 Demiurg#

Sprawdź swoją pocztę powinieneś dostać meila o powodzie blokady i wytycznych co masz poprawić .Jeśli nie będzie meila na poczcie przejrzyj SPAM tam też czasem trafiają wiadomości.

oznacz moderatorów
Japa93
#2 Obserwator#

Otrzymałem takiego maila. "Informujemy, że na Twoje konto zostało zawieszone w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.13 Regulaminu Allegro. Nasze obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro." Wszedłem w link do kontaktu. Zgłoszenie zostało przyjęte. Dostałem następnego maila o numerze sprawy i wszedłem w ten link. I co dalej? Wchodzę, że jestem kupujący- konto- zawieszenie konta- formularz do kontaktu i tu pojawia się problem, mój numer sprawy jest za krótki albo coś źle robię

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Japa93 W wiadomości mailowej, którą dostałeś od nas godzinę temu, poprosiliśmy Cię o kontakt z nami  bezpośrednio przez ten formularz po zalogowaniu do swojego konta Allegro. Numer Twojego zgłoszenia to 14512024, dlatego sprawdź go proszę ponownie i daj znać, czy udało Ci się wysłać wiadomość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Japa93
#2 Obserwator#

Racja, ale wpisując numer sprawy wyskakuje komunikat, że jest on za krótki....

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Japa93 A nie wpisujesz go czasami w polu zaznaczonym na czerwono? Tam wpisujemy numer oferty, a nie sprawy, stąd może pojawiać się komunikat, że jest za krótki. 

_HolaOla__0-1616661162155.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Japa93
#2 Obserwator#

Zgadza się dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
LUNAK23
#7 Wielbiciel#

Mam zablokowane konto proszę o pomoc

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LUNAK23 Cześć. Otrzymałaś informacje o warunkach, jakie musisz spełnić, żeby konto zostało odblokowane w korespondencji numer 20647507.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LUNAK23
#7 Wielbiciel#

Mam zablokowane konto jak mam odblokować proszę o pomoc nr sprawy14512024

oznacz moderatorów
3w3cia4
#7 Wielbiciel#

Witam chciałabym odblokować konto, w jaki sposób mogę to zrobić? 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@3w3cia4 Sam nie odblokujesz konta, nie ma takiej możliwości. Pisz do Allegro i poproś o warunki odblokowania; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

Jeśli je spełnisz, Allegro odblokuje Ci konto.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Przeczytaj maila z jakiego powodu masz zablokowane.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@3w3cia4 Cześć. Żeby odblokować konto, potrzebujemy potwierdzić Twoje dane. Otrzymałaś od nas wczoraj wiadomość w tej sprawie, sprawdź proszę swoją skrzynkę mejlową. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów