anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mojej oferty z Allegro Lokalnie nie widać na Allegro?

osik_2004
#9 Pomysłodawca#

Zawsze wystawiałem na Allegro, ale jak każdy widzi od dłuższego czasu, drobni sprzedawcy, prywatni, zrzucani są na podległe platformy czyli np. Lokalnie.

Czyli pozostało mi wystawienie na Allegro Lokalnie z tym że teoretycznie aukcja powinna być widoczna także na głównej platformie Allegro.

Mija trochę czasu i mimo, że sprzedaje chodliwy towar, pamięć RAM, niska cena, nie widzę chętnych kontaktujących się zazwyczaj z pytaniem "czy dałoby się taniej?" ... Liczba odsłon też znikoma.

Odpalam drugą przeglądarkę na komputerze.

Nie jestem tam zalogowany do Allegro.

Wyszukuję dany dział z produktem, ustawiam zakres cen. Przybliżone parametry aby objąć większą ilość przedmiotów.

I co ? I aukcji nie widać 🤣 Sprawdzałem na kilka sposobów i aukcje którą wystawiłem na Lokalnie, nie widać na głównej platformie Allegro.

O co tu chodzi śmieszki ? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1690837563777.png

 

oznacz moderatorów

osik_2004
#9 Pomysłodawca#

Odpal inną przeglądarkę niż tą w której wyszukałeś to ze screena.

Wpisz RAM.

Wejdź w pamięci ram.

Ustaw Corsair, używane, DDR4.

U mnie nie ma.

oznacz moderatorów

Client:112604949
#10 Popularyzator#

@osik_2004 U mnie przy takim wyszukiwaniu jak najbardziej są.

Link do wyszukiwania: Pamięć RAM DDR4 - Corsair - Ceny, opinie, sklepy - Allegro.pl

oznacz moderatorów

osik_2004
#9 Pomysłodawca#

... no niestety.

W przeglądarce z zalogowanym kontem nie widać ani aukcji wystawionej bezpośrednio na Allegro, ani tej pod Lokalnie. Na Chrome, czystej przeglądarce świeżo zainstalowanej, bez logowania, widać jedynie aukcję wystawioną na Allegro. Lokalnie niewidoczne. 

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@osik_2004  sprawdziłem u siebie na zalogowanym koncie.

Po wpisaniu na głównej stronie allegro Corsair, zaznaczeniu używane i żeby sortowało od najmniejszej ceny twoje obie aukcje pamięci są widoczne.

Przy wpisaniu lepiej tz. bardziej szczegółowo Corsair Dominator także są widoczne.

Obecnie większość sprzedawców narzeka na ruch w interesie i w dziale komputery jest podobnie. Sporo więcej ofert niż kupujących a ceny sporo niższe niż na początku roku.

oznacz moderatorów

osik_2004
#9 Pomysłodawca#

Czekaj, wieczorem nagram wideo.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@osik_2004 upewnij się proszę, że masz rozłączone te same oferty. 
Przycisk będzie w miejscu zaznaczonym na zrzucie:

la_nika_0-1690905674750.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

osik_2004
#9 Pomysłodawca#

EDIT ---->  Lokalnie nie pozwala na wybranie rodzaju pamięci DDR4 podczas wystawiania. Więc po wybraniu na Allegro konkretnie rodzaju DDR4, ogłoszenie z Lokalnie nie jest widoczne. Czyli można jedynie uogólniać ....chore ;? 

 

Czy mam połączone, czy mam rozłączone, efekt ten sam. Nie ma ogłoszenia z Allegro LOKALNIE w wynikach wyszukiwania. 

Wideo jest nagrane z rozłączonymi ofertami. 

Przeglądarka najnowsza Chrome.

Po czystej instalacji przeglądarki. Bez logowania na Allegro, bez konta.

Jedyny wpis w okienku wyszukiwania to Allegro i bezpośrednie przejście do portalu.

Oferta na Lokalnie wystawiona jest za 200 zł.

Widoczna jest tylko aukcja z Allegro

Jednym słowem - Lokalnie to utopia. 

Wideo pod linkiem:

https://drive.google.com/file/d/1aX4u4uNrx-WuSIbjH6Hn54hRvEsOQpTG/view?usp=sharing

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@osik_2004 bo nie masz w ofercie na Lokalnie uzupełnionych parametrów więc szukając tak jak Ty na filmie nie znajdziesz 😞

Tu masz przykład z innej oferty i jak uzupełnisz te parametry to będziesz widział swoją ofertę 🙂

Zrzut ekranu 2023-08-01 192639.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@osik_2004 gdy uzupełnisz parametr "typ pamięci" na Allegro Lokalnie, to w takim wyszukaniu jak Twoje będzie widoczne. 

la_nika_0-1690911155751.png


Możesz uzupełnić te parametry podczas wystawiania oferty kliknij proszę "rozwiń więcej cech przedmiotu". 

Dziękuję @kostas11 za Twoją wiadomość! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

milosz28_01
#7 Wielbiciel#

Ja mam dokładnie ten sam problem - uzupełnione wszystkie parametry, ale żeby było ciekawiej, na stronie allegro użyłem jedynie filtra dla ceny i... jakież było moje zdziwienie gdy nie odnalazłem swojej oferty! Przeszukałem wszystkie 9 stron wyników w danym zakresie, potem ustawiłem dodatkowy zakres na chipset (dotyczy karty graficznej) a na koniec próbowałem wyszukać po nazwie - nie odnalazłem swojej oferty na allegro.

Ale w przypadku sprzedaży  poprzez AL opłatę pobierzecie, tak? nieuczciwe

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@milosz28_01 Twoja oferta jest widoczna na Allegro: 

ko_alka_0-1710234580773.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

milosz28_01
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, zwracam honor, ale to bardzo mylące, że nie można znaleźć swojego ogłoszenia jak jest się zalogowanym. Faktycznie w innej przeglądarce, gdzie nie jestem zalogowany, odnalazłem swoją ofertę.

pozdrawiam

oznacz moderatorów