anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego muszę potwierdzić kupującemu sprzedaż poprzez logowanie się na przekierowane stronie banku

leslaw2542
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

g_rajnert
#12 Orędownik#

Wyłudzenie danych. Jeśli logowałeś się z takiego linku na allegro - wlacz dwustopniowe logowanie, najlepiej od razu zmien haslo.

Jak do banku - koniecznie zablokuj konto i zglos do banku.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@leslaw2542 Nic nie musisz podawać - to próba oszustwa i wyłudzenia Twoich danych.
Jeśli podałeś jakiekolwiek dane logowania to zmień hasła i natychmiast skontaktuj się ze swoim bankiem.

oznacz moderatorów

leslaw2542
#7 Wielbiciel#

Nigdzie się nie zalogowałem tylko podałem kupującemu adres email żekomo potrzebny do dokonania płatności za zakup, a na stronie z okienkiem potwierdzenia kliknąłem w nie i otwożyła się strona logowania do banku i tutaj zrobiłem STOP

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@leslaw2542 Dobrze, że zrobiłeś STOP.
Jeśli wchodziłeś w jakieś linki to dla pewności przeskanuj swoje urządzenie programem wykrywającym szkodniki - polecam Malwarebytes - jest dostępny w wersji darmowej.


Prawdopodobnie nic się nie stało jeśli tylko wszedłeś w podany link ale pewności nigdy za wiele, szczególnie jeśli tego urządzenia używasz do obsługi swojej bankowości 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@leslaw2542 Podanie maila niczym nie grozi a każdy następny krok już zaczyna być groźny, możesz stracić kasę, więc uważaj na takie sprawy.

oznacz moderatorów