anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie mam smart?

pupilarnia
#8 Zapaleniec#

witam czy jako konto firmowe po przejsciu kursu, ustawieniu dostaw z podpowiedzi Allegro Pomoc , wypełnieniu warunków zwrotu, musze coś jeszcze spełnić?

Z Allegro Pomoc wywnioskowałam, że jesli nie przejdę kursu to musze mieć 5 pozytywnych ocen, srednią sprzedaży 98% itd. a kurs przeszłam. 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Pomoc bo wystawiłam pierwszy przedmiot a smart ni widać ni słychać.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kytorr
#13 Ambasador#

Hej, tu jest regulamin, może nie spełniasz któregoś z pkt?

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-zacznij-sprzedaz-z-allegro-smart-zlkRXbdYeIv

 

podejrzewam że ten:

a. w Okresie Promocji zarejestrują Konto Firma i jest to pierwsze i jedyne Konto Firma zarejestrowane przez Użytkownika na Allegro, a Użytkownik nie posiada żadnych Kont Powiązanych,

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

20 lat sprzedaję na Allegro i nic o takim kursie nie słyszałem. Może udzieli Ci porady ktoś, kto nie ma nic do roboty, nie sprzedaje na ALL, tylko siedzi cały czas w regulaminach i udziela odpowiedzi - są takie osoby. "Normalny" sprzedający nie jest w stanie ogarnąć wszystkich zmian na Allegro, nie ma takiej możliwości. Musiałby zatrudnić w tym celu dodatkowa osobę na pełny etat, najlepiej ze znajomością: rachunkowości, księgowości i prawa.

Poproś o odpowiedź moderatorów.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów