anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wypłacić środków z allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:88852723
#3 Debiutant#

Witam. Mam taki problem. Mianowicie mam aktywe PayU a mimo to wypłaty sa nieaktywne, jest szary przycisk. Wie ktoś dlaczego nie mogę tych pieniędzy wypłacić? 

oznacz moderatorów
125 ODPOWIEDZI 125
andziaa123
#7 Wielbiciel#

Widnieje że środki PayU są w jakieś kwocie , lecz przycisk wypłać środki jest na szaro , a wczoraj wypłaciałam już środki z poprzedniej transakcji , mam ustawione że sama wybieram kiedy przelać nie automatycznie 

oznacz moderatorów
sara2045
#7 Wielbiciel#

Ja tez nie mogę wypłacić mam szary pasek a wszystko aktywne

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sara2045 Nie możesz wypłacać pieniędzy z powodu ograniczeń wprowadzonych na Twoim koncie Allegro. Napisz w tej sprawie przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:91095237
#7 Wielbiciel#

Witam mam ten sam problem co wszyscy powyżej środki na payu są kiedyś już przez payu wypłacałem a teraz przycisk szary

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:91095237 Widzę, że wypłata z PayU została zainicjowana dzisiaj nad ranem. Nie masz natomiast pełnej weryfikacji danych do wypłat z Przelewy24. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:91095237
#7 Wielbiciel#

Tak przelewów24 nie mam zweryfikowanych ale czy potrzebuje mieć je zweryfikowane żeby wyplacac przez payu?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:91095237 Tak, jak napisałam wyżej, wypłata z PayU została zainicjowana, więc wygląda na to, że nie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
korp-cbm
#2 Obserwator#

Witam. Mamy ten sam problem. Środków nie da się wypłacić, przycisk jest na szaro. Wypłacane już były kilkadziesiąt razy wcześniej i nagle takie coś.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@korp-cbm Cześć, dzięki za zgłoszenie. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości, już nad tym pracujemy 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kovojot
#7 Wielbiciel#

Witam.  Dziś wypłynęły na payu środki, payu mam aktywowane, jednak środków wypłacić nie mogę "szary przycisk"

oznacz moderatorów
Konta24Fortnite
#7 Wielbiciel#

Witam, mam identyczny problem, są dostępne środki PayU natomiast przycisk jest szary i nie mogę dokonać wypłaty.
Bardzo Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
mikoangelo
#2 Obserwator#

Również mam ten sam problem. Środki są na PayU ale przycisk do wypłat jest szary. Konto nie jest zablokowane, wczoraj zlecałem wypłatę innych środków i poszło bez problemu, dziś przycisk jest szary. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mikoangelo Cześć. 🙂 Wyczyść dane przeglądarki i spróbuj zlecić wypłatę. Daj znać, czy się udało 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Mateusz109
#7 Wielbiciel#

Witam mam także problem z wypłaceniem srodków na własne konto proszę o weryfilację.

oznacz moderatorów
Mateusz109
#7 Wielbiciel#

*weryfikację

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mateusz109 Cześć. 🙂 Widzę, że udało Ci się już zlecić przelew. Pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu najbliższego dnia roboczego (zgodnie z godzinami księgowania banku) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tomek19444
#7 Wielbiciel#

Witam, nie mogę wypłacić środków z Allegro payu , przycisk jest wyszarzony można prosić o pomoc ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tomek19444 widzę, że rozmawiałeś już dziś telefonicznie z naszym pracownikiem, więc poczekaj proszę na wiadomość mailową w sprawie dalszych kroków dotyczących Twojego konta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
tomek19444
#7 Wielbiciel#

Potrzebna była weryfikacja tożsamości , wyslalem dowód osobisty i na razie cisza , coś wiadomo ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tomek19444 jeśli przesłałeś materiały, o których pisał nasz pracownik w korespondencji mailowej numer 33726553 dziś o godz. 19:15, poczekaj teraz proszę cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów