anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wypłacić środków z allegro

DOzacy
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam taki problem. Mianowicie mam aktywe PayU a mimo to wypłaty sa nieaktywne, jest szary przycisk. Wie ktoś dlaczego nie mogę tych pieniędzy wypłacić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

DOzacy
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam taki problem. Mianowicie mam aktywe PayU a mimo to wypłaty sa nieaktywne, jest szary przycisk. Wie ktoś dlaczego nie mogę tych pieniędzy wypłacić?

Moje konto zostało zamrożone. Kupujący poprosił o zwrot pieniędzy, ale produkt był w porządku i nie otrzymałem zwróconego produktu. Nie zgadzam się z prośbą kupującego o zwrot pieniędzy. Bezpośrednio wystawił złą recenzję i podniósł zarzut, aby rozpocząć dyskusję. Chcę pogodzić się z kupującym i zwrócić mu pieniądze. Obiecał również zakończyć dyskusję, ale kupujący nie odpowiedział mi po otrzymaniu zwrotu pieniędzy. Nie ma pieniędzy, nie ma produktów, a konto jest ograniczone i zamrożone. Ale moja funkcja wypłaty również nagle jest wyszarzona i nie mogę wypłacić pieniędzy na moje konto. Napisałem dużo maili do obsługi klienta allegro, allegro odpowiedziało, że musimy zakończyć wszystkie dyskusje, aby przywrócić funkcję wypłaty. Uważamy, że jest to nierozsądne, rozwiązaliśmy problem kupującego, ale skontaktowaliśmy się z kupującym, aby zakończyć dyskusję i nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Moje konto zostało zamrożone na ponad miesiąc i nadal nie mogę wypłacić pieniędzy. Chciałbym wypłacić pieniądze, kto może mi pomóc?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DOzacy Cześć. 🙂 Przycisk "Wypłać" jest nieaktywny, ponieważ Twoje konto jest zawieszone. W tej sprawie skontaktuj się proszę z Działem Bezpieczeństwa przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f... 

Tutaj na forum nikt nie jest w stanie wyjaśnić blokady na Twoim koncie, zrobisz to tylko mejlowo. 🙂 Trzymam kciuki, żeby wszystko szybko się wyjaśniło. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

DOzacy
#7 Wielbiciel#
Kiedy moje konto zostało zablokowane, moja funkcja wypłaty była normalna, a potem nagle została zbanowana. Wielokrotnie kontaktowaliśmy się z obsługą klienta allegro, ale nadal nie ma pomocy. Jesteśmy teraz bezradni, rozwiązujemy problemy kupujących, allegro nie rozwiązuje problemów sprzedających.
oznacz moderatorów