anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widać zdjęć tylko wyświetla sie żółte tło?

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Kiedy chce dodać zdjęcie do oferty zamiast zdjecia widzę tylko żółte tło , dlaczego ? 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103543173 Sprawdź czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki.  Pamiętaj też, że możesz dodawać zdjęcia w rozdzielczości aż 2560x2560 pikseli, a minimalny rozmiar zdjęcia to min. 500 pikseli dla dłuższego boku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Dalej nie działa  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103543173 Prześlij nam proszę zrzut ekranu tego zjawiska, a także plik graficzny na adres spolecznosc@allegro.pl (podaj proszę również link do tego wątku) 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Dlaczego na allegro moje zdjęcia są niewidoczne dodawane androidem z wyczyszczonymi plikami zainstalizowana najnowszą przeglądarką a nawet z zresetowanym smarkfonem najnowszej generacji z roku 2018 roku , DLACZEGO ?!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:103543173, o które oferty chodzi? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Jak narazie jeszcze nie zamieściłem żadnej oferty dlatego że to co powinno być zdjeciami wyświetla sie jako żółte tło i troche bez sensu jest zamieszczać oferty sprzedaży bez zdjęć dlaczego na allegro są takie utrudnienia kiedyś wystarczyło bylejakie zdjecie opis i wszystko szło i zadowoleni wszyscy byli a teraz nie da sie tego zrobić normalnie czy trzeba korzystać z oplaconej opcji sprzedaży czy morawiecki został zatrudniony na allegro że wszędzie są jakieś denerwujace przeszkody ?

oznacz moderatorów

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Wysłałem

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103543173 Dziękuję, potwierdzam otrzymanie mejla. Skonsultuję to z Działem IT i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103543173 W wiadomości brakuje jeszcze oryginalnego zdjęcia, które chcesz wstawić. Prześlij proszę plik graficzny jako załącznik w pliku, nie zrzut ekranu z tym zdjęciem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Zrobione 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103543173 Przykro mi, ale nie mam kolejnego mejla od Ciebie z oryginalnym plikiem graficznym 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Wysle jeszcze raz 

oznacz moderatorów

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Wysłałem mejla ze zdjęciem jakie powinno być widać na allegro w ofercie 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103543173 Potwierdzam, odebrałam mejla, dzięki! Wrócę do Ciebie z odpowiedzią

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103543173 Testowo wstawiliśmy ofertę z tym zdjęciem i nie udało nam się powtórzyć błędu. Zalecam zatem zainstalowanie aplikacji Allegro Lokalnie (a nie wystawianie z przeglądarki na telefonie). Jeśli jednak wolisz przeglądarkę zamiast aplikacji, to wyczyść pliki cookies i historie w przeglądarce. Ofertę spróbuj wystawić bez aplikacji działających w tle. 

Jeśli problem się powtórzy, to bardzo proszę o przesłanie najlepiej nagrania ekranu tego co robisz krok po kroku. 

Mam jeszcze jedno pytanie - czy kiedy wybierasz inne zdjęcie, to również dodaje się ono w takiej formie? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:103543173
#8 Zapaleniec#

Tak, ze wszystkimi zdjęciami tak sie dzieje niezależnie od tego jaki obiekt sie znajduje na zdjęciu , spróbuje tych opcji i dam znać jak mi poszło w kolejnej wiadomości za jakiś czas 

oznacz moderatorów