anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę mojej oferty?

Margott22
#7 Wielbiciel#

nie widac mojej aukcji nr 11309255207

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

Margott22
#7 Wielbiciel#

pani moderator widzi pani tę ofertę po wpisaniu numeru aukcji w wyszukiwarkę - to ja tez widzę ale ktoś kto nie zna numeru aukcji jej nie zobaczy bo w figurkach jej nie widać  ????????????

oznacz moderatorów

Margott22
#7 Wielbiciel#

wczoraj wieczorem wystawiłam kilka aukcji jednej do tej pory nie widać - co mam zrobić z tym fantem??

w kategorii antyki i sztuka ceramika figurki , wystawiłam dwie jedną widać, drugiej nie widać, czy zostanie zwrócona opłata za wystawienie? to tylko 5gr ale chodzi o zasadę, proszę o odpowiedź kogoś z allegro

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Margott22, widzę, że w międzyczasie zdążyłaś zakończyć ofertę.

Gdyby problem wystąpił ponownie, daj, proszę znać. 🙂
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Margott22
#7 Wielbiciel#

zakończyłam oferte bo wystawiłam drugi raz i trzeci raz i cały czas nie widać - czy to jakaś awaria allegro??? powinna byc o tym informacja, żeby nie wystawiać ofert bo ich nie widac - problem zgłoszony do działu tevhnicznego wczoraj i cisza żadnej odpowiedzi, może będzie po 2tygodniach jak kiedyś odpisali mi po 2 tygodniach jakis bełkot nie wiedziałam o co chodzi - to horror kto tam praucje.... rozumiem że allegro się sypie to moze powinnabyć jakaś informacja o tym albo zwrot opłat za brak widoczności, jesli płacę to chyba powinno byc widać prawda???

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Margott22, rozwiązanie tej sytuacji wymaga trochę czasu - nie wynika to z niczyjej złej woli. Pracujemy nad zgłoszeniami, które otrzymaliśmy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Margott22
#7 Wielbiciel#

kiedy serwis zacznie działać prawidłowo? chcę wystawić tę ofertę i sprzedać przedmiot

oznacz moderatorów