anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego ubywa mi cały czas ofert na allegro od kilku dni?????

kovboy77
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów
119 ODPOWIEDZI 119

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 W dniu zakończenia oferty wysyłamy powiadomienie z informacją, że jej nie wznowimy. Poprosiłam o sprawdzenie i dostałam potwierdzenie, że otrzymujesz takie powiadomienia. Ostatnie dostałeś 12.06.2023 około godz. 11:15. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not  Gdzie te powiadomienia dostaje????

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 drogą mailową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @nat_not nic takiego nie ma miejsca, nie mam żadnych maili, proszę mi przesłać to potwierdzenie

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Nie przesyłamy powiadomień ponownie. Sprawdź folder ze spamem. Zdarza się, że zagubione powiadomienia trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not Nie mam zadnych powiadomien, wszystko sprawdzalem….

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kovboy77  ja już sobie dałem spokój, szkoda kopać się z koniem/mówić do obrazu.......... nie pomogą / ale czemu?

oznacz moderatorów

kovboy77
#10 Popularyzator#

@nat_not @la_nika powiadomienia otrzymuje jesli to ja zakoncze oferte recznie, a te co sie zame koncza, to zadnych powiadomien nie ma……..

oznacz moderatorów

Anty-Epicki
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo !

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

u mnie to samo, niektóre się wznawiają, inne nie / muszę sprawdzać i wznawiać "na piechotę" okropnie to czaschłonne 

oznacz moderatorów

ameros2010
#8 Zapaleniec#

Widać allegro tak dba o ludzi, którzy dają portalowi zarabiać. Mam to samo. Jakaś masakra

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

  Czy już teraz zawsze będzie tak , że kiedy aukcja się zakończy to pojawi się komunikat " TWOJA OFERTA NIE ZOSTAŁA WZNOWIONA Z POWODU ZMIANY CENNIKA " dodam że mam tak ustawione aukcje , że po okresie trwania wznawiają się automatycznie. Czy faktycznie są jakieś zmiany w cenniku ( bo ja nie zauważyłem ) czy jest to kolejna zagrywka allegro aby " ułatwić " ludziom sprzedaż?:(

oznacz moderatorów

CZESCI_PUMPEK
#8 Zapaleniec#

Też z chęcią się dowiem, bo można zwariować z tym! @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CZESCI_PUMPEK czy możesz podać przykładowe numery ofert, które się nie wznowiły? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

CZESCI_PUMPEK
#8 Zapaleniec#

Najnowsza z dzisiaj np.

godz. 13:10 - 13741557352

godz. 11:03 - 13740941653

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CZESCI_PUMPEK sprawdziłam to i obie oferty zostały zakończone zgodnie z ustawieniami na formularzu wystawiania (równo po 30 dniach). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

          oferta 13742320811 - zakończona bez wznowienia, automatyczne wznawianie było ustawione, sprawdziłem / aukcja wystawiona bez korzystanie z jakichkolwiek "zewnętrznych narzędzi", wystawiona z formularza wystawiania / i tak codziennie od jakiegoś czasu, kilkanaście, kilkadziesiąt aukcji nie wznawia się mimo ustawionego automatycznego wznawiania / wznawiam "na piechotę" sprawdzając każdą czy się aby nie wznowiła / co jest powodem?

oznacz moderatorów

CZESCI_PUMPEK
#8 Zapaleniec#

Zgodnie z ustawieniami na formularzu była również zaznaczona opcja "Po zakończeniu czasu trwania wznowimy Twoją ofertę" !

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

tylkouniego   CZESCI_PUMPEK   

pisałem z allegro, poczytajcie tu w tej sprawie

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/dlaczego-ubywa-mi-ca%C5%82y-czas...

nie chcą pomóc, odpowiadają jakby nie kumali o co chodzi

oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Ja co ciekawe zaakceptowałem te zmiany w cenniku wtedy kiedy należało ale to i tak wszystko idzie w kierunku wywalenia z allegro " kont zwykłych  " i tyle. Wznawiam ręcznie oferty , te które wcześniej wznawiały się automatycznie wznawiał się z taką samą liczbą przedmiotów jaką wystawiłem na początku czyli nie uwzględniały liczby przedmiotów sprzedanych.  Powoli powoli tak się dyskryminuje " konta zwykłe " aż sami ludzie zrezygnują.  Ja żeby ustalić przyczynę nie wystawiających się samoczynnie aukcji czekałem 14 dni. I to codziennie przypominałem się pisząc kolejnego maila. Na końcu może i dostałem przyczynę ale rozwiązania żadnego.  Allegro zmusza nas do zaakceptowania tych cenników ręcznie pojedynczo nie oferując żadnego rozwiązania systemowego typu " zaakceptuj dla wszystkich ". A pewnie technicznie ni byłby to żaden problem....szkoda bo kiedyś było inaczej.  Prościej fajniej milej:(

oznacz moderatorów