anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego wysyłka tego samego dnia 0%?

psiapasjaa
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Mam pytanie dotyczące skuteczności wysyłki tego samego dnia.  Na swoich aukcjach deklaruję wysyłkę w ciągu 2 dni roboczych. Przeważnie wysyłamy paczki tego samego dnia, bądź dzień później bo tak podjeżdżają kurierzy. Na statystykach mamy wysyłkę w terminie 99%,  zamówienia wysłane tego samego dnia 0%, a uzupełnione numery przesyłek 100%. Z czego wynika to 0% w drugim przypadku? Jest znaczna ilość paczek, gdzie przy zamówieniu złożonym rano kurier tego samego dnia odbiera przesyłkę? W załączniku screen kawałka raportu gdzie widać, że wysyłka była tego samego dnia. Bardzo proszę o pomocBez tytułu.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

15 lutego zmieniło się liczenie statystyk może to jest przyczyną. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro zmieniło system liczenia czasów wysyłki i teraz nie warto się starać wysyłać szybciej niż deklarujesz bo i tak punkty mogą odjąć. 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Kupujący oczekują szybkich wysyłek tylko coraz częściej nie mają czasu żeby odebrać z paczkomatu.

A sąsiad 2 ulice dalej oddał mi towar bo wyobrażał sobie że jest to coś innego.🤣 Myślę że jednak niepotrzebnie ludzie brali tą szprycę na COVID.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dziwne. Miałam ustawione na 24h. Ale przeważnie co do południa, czasem popołudnia zeszło było wysyłane tego samego dnia i miałam po zmianach cały czas przy wysyłce tego samego dnia 16-17%.  U Ciebie kurier powinien dawać chyba lepsze wyniki niż paczkomat...

oznacz moderatorów