anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego za paczkomaty pobiera mi 18.84zł?????

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sklep-ProService
#7 Wielbiciel#

Mam wystawioną ofertę bez smart, koszt paczkomatu 9.99 bo inaczej nie da się ustawić. Sprzedałam przedmiot, kliknęłam w allegro nadaj przesyłkę, mam integrację z managerem paczkomatów i pobrało mi 18.84..... O co tu chodzi? Przecież nadając bezpośrednio z managera jest taniej, czemu wybierając to z poziomu allegro jest drożej?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
pecela
#16 Inspirator#

Nie poszło ci to czasem jako InPost Paczkomaty,  zamiast Allegro InPost Paczkomaty? To są dwie odrębne usługi.

oznacz moderatorów
Sklep-ProService
#7 Wielbiciel#

Nie, wybrałam Allegro Paczkomaty InPost

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sklep-ProService daj link do oferty. Bo widzę w Twoich ofertach kilka stawek w jednej za InPost masz 9.99 a w innych 8.99

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-ProService O które zamówienie chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Sklep-ProService
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sklep-ProService masz dodaną umowę InPost w ustawieniach zamówień?

oznacz moderatorów
Sklep-ProService
#7 Wielbiciel#

Nie mam żadnej umowy z inpost, jestem jedynie zarejestrowany w managerze.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sklep-ProService to w jaki sposób wysłałeś przez nadaj przesyłkę (WzA) czy przez menadżer paczek inpost?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-ProService Rozumiem, że chodzi o zamówienie z 27 września. Wybrana metoda dostawy to Paczkomaty InPost.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ForBajk
#10 Popularyzator#

wejdz w zamówienia , po prawej stronie na górze ustawienia ---> zakładka UMOWY WŁASNE - WYSYŁAM Z ALLEGRO  --->  wpisz nazwę umowy inpost, klucz api skopiuj z managera paczek i na dole zaznacz ptaszek Używaj oferty dla sprzedawców Allegro

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ForBajk wychodzi na to, że @Sklep-ProService  wybrał opcje bez przedrostka Allegro i powinien podać standardową cenę za paczkę inpost. A jak niema dodanej "umowy" tokena API ShipX z inpost to nadaje z menadżera paczek.

oznacz moderatorów
Sklep-ProService
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem tego. Gdy jestem w edycji tego ogłoszenia to wyraźnie mam zaznaczone z przedrostkiem Allego, proszę zobaczyć poniżejZrzut ekranu 2023-09-28 152044.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-ProService Oferta została edytowana dzisiaj około godziny 11:30. Czy nie wprowadziłaś wtedy zmian w cenniku dostawy?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Sklep-ProService
#7 Wielbiciel#

Nie miałam zaznaczonego tego `ptaszka`, sprawdzę przy następnym zamówieniu czy pomogło. Dziękuje za podpowiedzi

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Sklep-ProService żeby było po 9,99 zł musisz w menadżerze paczek nadawać przez import !!!

inpost45.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów