anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dleczego nie mogę wystawić przedmiotu na sprzedaż?

Jons75
#7 Wielbiciel#

Mam na koncie 2.02 zł. Wpłaciłem 2 razy pieniądze i w dalszym ciągu nie mogę wystawić przedmiotu.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jons75 Twoje konto nie jest zweryfikowane, dlatego nie możesz wystawić przedmiotu.
Już wszystko tłumaczę. Aby w pełni korzystać z Allegro (np. wystawiać przedmioty na sprzedaż) konto musi być w pełni aktywne. Są trzy sposoby, aby dokonać pełnej aktywacji konta:

  • Szybka wpłata online - wybierz bank z listy dostępnych banków, wpłać kwotę 1,01 zł na nasz rachunek. Aktywujemy Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych a przelaną kwotę w całości zwrócimy na Twój rachunek bankowy.
  • Przelew elektroniczny - jeśli Twojego banku nie ma na liście banków, wybierz opcję Przelew z innego banku. Skopiuj podane dane i zaloguj się na stronie Twojego banku. Wpłać 1,01 zł na wskazany przez nas numer rachunku. Przelaną kwotę zwrócimy Ci w całości. Ta metoda aktywacji dotyczy również kont zagranicznych.
  • Aktywacja podczas zapłaty za przedmiot - po rejestracji konta zrób zakupy na Allegro i zapłać za nie szybkim przelewem przez Allegro Finanse. Jeżeli płatność obsłuży PayU, Twoje konto zostanie automatycznie aktywowane.


Jeżeli chodzi o nadpłaconą kwotę 2,02 zł. Aby ją wypłacić przejdź proszę do zakładki Rozliczenia z Allegro, następnie kliknij [odbierz nadpłatę] i wybierz jeden ze sposobów zwrotu (przelew krajowy, przelew zagraniczny lub przekaz pocztowy) i wypełnij formularz. Oczywiście nadpłaconą kwotę możesz również w całości wykorzystać do uregulowania Twoich przyszłych zobowiązań wynikających z wystawia ofert. 
Bardzo polecam Ci skorzystanie z kursów Akademii Allegro to całkowicie bezpłatna platforma szkoleniowa, na której eksperci Allegro i nie tylko dzielą się swoją wiedzą na temat sprzedaży i zakupów w serwisie.

Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań, zachęcam Cię też do zadawania pytań tutaj w społeczności, na pewno otrzymasz pomoc 😊 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów