anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodanie EAN do produktu już istniejącego (aktualizacja produktu)

Mossad_enemy
#7 Wielbiciel#

Mam produkty na allegro, skatalogowane przez allegro ale bez eanów (moje produkty,markowe).  Plusy - nikt się nie podczepi. Minusy - pewnie mogą zniknąć za jakis czas, a zależy mi na komentarzach (ocenach produktu).

 

Czy nie będzie problemu w dodaniu do nich eanów (własne) i nie polecą komentarze do produktu?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mossad_enemy Cześć 🙂 Rozumiem, że chcesz skatalogować swoją istniejącą ofertę? 

Dla skatalogowania pojedynczej oferty wystarczy zwykła edycja. Przejdź do zakładki Moje oferty i wyszukaj tę konkretną ofertę. Następnie kliknij w "Akcje" i "Edytuj". W sekcji Parametry produktu kliknij "Wybierz produkt" i wyszukaj produkt w wyszukiwarce, zaproponuj nowy produkt lub edytuj istniejące dane.  

Jeśli chcesz skatalogować więcej ofert, to w tej samej zakładce z filtra "połączenie z produktem" wybierz opcję "wszystkie niepołączone", a następnie zaznacz oferty, które chcesz skatalogować. 

Możesz również skorzystać z nowej zakładki Mój asortyment. W sekcji Katalog produktów Allegro możesz sprawdzić szczegóły produktu lub połączyć ofertę z katalogiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów