anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowe, nienależne zarobki Allegro.

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Złodziejstwo Allegro !. To już nie pierwszy raz !. Wystawiam aukcję, przechodzę na sam dół do zatwierdzenia mijając wszystkie inne "pokusy" dajmy na to promowania, wystawiam a w opłatach mam naliczone koszty PROMOWANIA !!!???. W sumie miałam / mam takich naliczeń już 5 !.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

ii... tam , jak se sam nie wklikasz to samo nie wejdzie .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@herbRogala Promowanie nie włączy się samo, musiałaś zrobić to samodzielnie.

Na Twoim koncie naliczono opłatę za promowanie na stronie działuPromowanie na stronie działu włączysz jedynie w formularzu wystawiania. Opłata jest naliczana za 10 dni. 

Opłaty za opcje dodatkowe naliczane są cyklicznie do momentu wyłączenia opcji dodatkowej lub zakończenia oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

herbRogala
#8 Zapaleniec#

W formularzu wystawiania nie ma możliwości włączenia lub wyłączenia. Sprawdziłam. Wystawiam z zakończonych z zakładki "wznów". Zrzut ekranu 2024-02-14 160930.pngZrzut ekranu 2024-02-14 160905.png I tyle. Wystawiam kilkanaście podobnych, a problem dotyczy tylko tych dwóch.  Czy nie dziwne, że w różnych terminach takie same naliczenia ?.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@herbRogala Naliczenia dotyczą różnych ofert i są naliczane co 10 dni. Nie wyłączysz ich z rozliczeń, musisz przejść do zakładki Mój asortyment

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Może mają różne numery ale jest to ten sam produkt i dotyczy tylko dwóch.

oznacz moderatorów

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Wystawiam z "mój asortyment" i takie cyrki.

oznacz moderatorów

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Jak widać brak argumentów i pomysłów na rozwiązanie problemu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@herbRogala W tym przypadku nie ma mowy o żadnym błędzie. Musiałaś samodzielnie włączyć promowanie w formularzu wystawiania. Jeśli nie chcesz promować tych ofert, to wyłącz w nich promowanie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów