anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawanie nowego produktu

allvarious
#7 Wielbiciel#

Wypełniłem wszystkie możliwe parametry a nadal nie mam opcji, żeby przy wystawianiu dodać nowy produkt do bazy. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@allvarious Postaramy się pomóc, ale pokaż tutaj proszę zrzut Twojego ekranu przedstawiający ten problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

allvarious
#7 Wielbiciel#

obraz_2021-01-30_093903.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@allvarious Tutaj wszystko jest w porządku, czy poniżej pojawia się jakiś komunikat? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

allvarious
#7 Wielbiciel#

Nie ma żadnego komunikatu i jak już wspomniałem, nie ma wyświetlonej opcji aby przy wystawianiu ofert dodać jednocześnie produkt do bazy.

oznacz moderatorów

allvarious
#7 Wielbiciel#

Widzę, że nie zna Pani rozwiązania?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@allvarious Jaka to kategoria?

Jeżeli mówimy o:  Przebrania, kostiumy, maski - Maski, to tutaj nie ma możliwości tworzenia produktów

oznacz moderatorów

allvarious
#7 Wielbiciel#

Allegro wymaga połączenia z produktem jednocześnie to uniemożliwiając - logiczne. W taki razie w jaki sposób są połączone maseczki innych sprzedawców? Widziałem wiele ofert właśnie w tej kategorii i jakoś udało im się stworzyć produkt.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@allvarious Masz już wystawioną ofertę, o której zakładasz temat?

Jak zaznaczysz ją na liście ofert i na dole klikniesz "połącz z produktem", to pokazuje Ci komunikat, że "Żadna z wybranych ofert nie wymaga połączenia z produktem."?

Druga sprawa, po kliknięciu tej opcji w zakładce Moje Oferty poniżej widzisz swoją ofertę na liście? Nie powinno wymagać połączenia w tej kategorii (sprawdzamy wszystkie niepołączone na wszelki wypadek)

DarkStoorM_0-1612350764442.png

 

oznacz moderatorów

allvarious
#7 Wielbiciel#

Nie pokazuje mi takiego komunikatu. Zdaję sobie sprawę, że w tej kategorii połącznie z produktem jest niewymagane, jednakże chciałbym aby klient mógł wystawić ocenę mojemu produktowi, zachęcając przyszłych klientów do zakupu. Ponawiam pytanie w jaki sposób zostały stworzone produkty w kategorii: Przebrania, kostiumy, maski - Maski?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Spróbuję się temu przyjrzeć, masz może przykładowe oferty, które są połączone z produktem w tej kategorii? 

oznacz moderatorów

allvarious
#7 Wielbiciel#

9680343685

9938836557

9864720366

9794973689

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Te oferty nie mają stworzonych produktów, produkt nie musi istnieć w bazie, żeby można go było oceniać.

Po sprawdzeniu tych ofert widzę, że nie mają one połączenia z produktem.

Nie ma identyfikatorów produktów, więc nie mogą one mieć połączenia

DarkStoorM_0-1612352429654.png

 

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@allvarious Przy marce "inna" nie połączy oferty z produktem. Dodatkowo nie masz uzupełnionego kodu producenta, choć nie wiem czy ma to znaczenie.

oznacz moderatorów