anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dokładam na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
wksmgroup
#7 Wielbiciel#

Dzięki allegro prawie zbankrutowałem .Dramat to wyglada sprzedaje za 8 tysięcy a prowizji i koszty wychodzą ponad 3 tyś to gdzie tu zarabiać .a nic za to w zamian nie dają. Handlujemy chusteczkami i do końca marca i uciekamy z tego portalu bo daliśmy się ładnie nabrać a gdzie tu pracownik i resztę spraw .Teraz to sobie nawet w pierwszej kolejności biorą pieniążki to nawet nie idzie zarobić .Przygoda z Allegro jak dać im zarobić i zbankrutować 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów
agdnoe
#9 Pomysłodawca#

Jak się zmobilizujemy i połowa z nas  się zwinie, to wróci normalność, o ile komuś się będzie chciało wrócić....

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@agdnoe myślę że jak się już ktoś odejdzie i zobaczy jak można fajnie sprzedawać na swoim czy innym portalu, to raczej nie wrócisz do miski ryżu i bata 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Starkrak
#9 Pomysłodawca#

Na drobnicy allegro nakłada największą prowizję. Nawet 30-40% z wszystkimi dopłatami. Ale już niedługo. Azjaci z chińskiego portalu mają w Polsce swoje magazyny dodatkowo stawiają "paczkomaty". Na allegro Azjaci już sprzedają z swoich polskich magazynów (dostawa 1-2 dni). A jak wystartuje ich platforma to z allegro odejdzie wielu kupujących.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@wksmgroup coś tutaj przekombinowaliście z promowanymi itp. bo u mnie przy tej kwocie wychodzi prowizja 1200 zł 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Ja wycieram nos banknotami. Taniej wychodzi.

oznacz moderatorów