anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa jutro a weekend

wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, mam pytanie odnośnie wyświetlanej daty dostawy. Rozumiem, że to tylko przewidywana data, ale i tak coś tu nie gra do końca. Mam ustawioną graniczną godzinę do wysyłki tego samego dnia (od poniedziałku do piątku): 13. Dlaczego w niedzielę przy moich ofertach wyświetla się komunikat dostawa jutro? Przecież w niedzielę żaden kurier paczki nie odbierze.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

A3dam
#19 Nestor#

@wiki0441 
Może masz w swojej ofercie metodę dostawy "Kurier - dostawa dzisiaj" ?

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Nie, mam ustawioną opcję wysyłka dzisiaj (dla zakupów do godz. 13), co w przypadku większości rodzajów dostaw (paczkomat, kurier) znaczy dostawa jutro. Problem w tym, że w niedzielę wieczorem też pojawia się komunikat "dostawa jutro" czyli w poniedziałek. A przecież ja dopiero w poniedziałek rano spakuję i wyślę paczkę, dostawa będzie we wtorek. Już mi klientka raz napisała, że ma nadzieję, że się wywiążę z tego co się wyświetla i paczka zamówiona w piątek będzie dostarczona w sobotę do paczkomatu. Oczywiście że nie będzie, ale ja się musiałam tłumaczyć. Na szczęście trafiłam na rozsądną dziewczynę. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@wiki0441 brałaś udział w programie ,, progress ,, ??

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wiki0441, podasz numer tego zamówienia? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów