anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dostawa z allegro

Porcelanajaslo
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie kosztów dostawy za zakupiony towar a mianowicie przykładowo: klient zapłącił 183,80  koszty sprzedaży wyniosły 24,76 czyli prowzja i koszty wysyłki. Wszystko niby ok tylko że muszę  jeszcze zapłacić in post 10,95 z własnych pieniędzy a przecież allego pobrało koszty wysyłki. Proszę o wyjaśnienie. 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

A jak Smart czy bez?

oznacz moderatorów

Porcelanajaslo
#8 Zapaleniec#

smart mam wykupiony ale nie aktywy bo nie spełniam warunków

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli za dostawę zgodne z cennikiem w ofercie płaci kupujący.

oznacz moderatorów

Porcelanajaslo
#8 Zapaleniec#

no tak, tylko allegro pobrało tą kwotę (10,95) a ja muszę zlecić przesyłkę in post i znów zapłącić 10,95

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wydaje mi się, że standardowo źle spojrzałeś. Klient oprócz kwoty za towar zapłacił też za wysyłkę. Ty tę kwotę musisz sobie wypłacić i potem z tego tą wysyłkę opłacić. 

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Jeśli w ofercie nie miałeś aktywnej opcji "darmowej" wysyłki SMART, to kwota wpłacona przez kupującego, zawierała w sobie koszt wysyłki.

oznacz moderatorów

Porcelanajaslo
#8 Zapaleniec#

zgadza się zawierła, tylko allegro ją pobrało wraz z prowizją od sprzedaży czyli 24,76 a ja chcący wysłać teraz paczkę znów muszę zapłacić 10,95 i tym samym koszy wystawienia przedmiotu wyniesie 35,71

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Porcelanajaslo ale kupujący zapłacił Ci te 10.95 po wypłacie na konto za wysyłkę wyjdziesz na zero 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Coś źle liczysz , nie da się zrobić zakupu bez kosztów dostawy.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Najprościej to wejdź w maila i zerknij ile realnie zapłacił, powinno być takie coś w mailu:

Screenshot_5.png

Lub takie w zakładce zamówienia:

Screenshot_6.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Porcelanajaslo W którym miejscu widzisz, że pobraliśmy opłatę za wysyłkę w wysokości 10,95 zł? Nie ma takiej możliwości, ponieważ nie wygenerowałeś jeszcze etykiety. Ponad to, jeśli nie posiadasz umowy z InPost, to nie wygenerujesz paczki bezpośrednio przez Allegro.pl. Przesyłkę opłacasz poprzez Manager Przesyłek InPost. 
Kupujący zapłacił 115,95 = 105.00 + 10,95 za wysyłkę - z tej kwoty opłacasz etykietę wysyłkową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Porcelanajaslo
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie sprawy. Takiej właśnie informacji potrzebowałem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież wszyscy ci pisali że za przesyłkę zapłacił kupujący.😛

oznacz moderatorów