anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwa zamówienia w jednej paczce i numer trackingu

skleppapierniczy
#7 Wielbiciel#

Klientka zakupiła dwa małe przedmioty jako dwie osobne przesyłki poprzez Allegro Pocztex Kurier 48. Bez problemu można je wysłać razem na co zgadza się klientka.

Pytanie czy mogę dodać ten sam numer przesyłki do obu zamówień? Czy też jedno zamówienie będzie "wisieć" jako niezrealizowane?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz, ale masz dwie, nadawaj dwie bo przy większej ilości poleci Ci jakość obsługi.😁

oznacz moderatorów

skleppapierniczy
#7 Wielbiciel#

No właśnie chodzi o to, czy system Allegro to zarejestruje i nie ucierpi na tym jakość obsługi czy będzie traktował jedno zamówienie jako niewysłane.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przy jednej takiej za bardzo nie ucierpi ale system to zauważy.😁

oznacz moderatorów

auto-dekoracje
#10 Popularyzator#

Miałam ostatnio identyczną sytuację i dodałam ten sam nr przesyłki do 2 zamówień. Raczej wszystko jest w porządku, ponieważ w sekcji „Super sprzedawca” (skuteczność wysyłki) widnieje informacja, że 100% listów przewozowych zostało dodane w terminie 🙂 Nawet gdyby Allegro traktowałoby ten problem inaczej, myślę, że najistotniejszą kwestią jest zadowolony klient, bo to zawsze zaprocentuje, pozdrawiam! 

oznacz moderatorów

auto-dekoracje
#10 Popularyzator#

P.S. Co istotne - w moim przypadku klientka 2x zapłaciła za przesyłkę i natychmiast dostała zwrot wpłaty za jedną z nich. Allegro mogłoby wprowadzić jakieś usprawnienia w tej kwestii.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@skleppapierniczy Możesz nadać jedną paczką z jedną etykietą po porozumieniu z kupujący. W systemie druga paczka będzie widniała jako nienadana, ale ważniejsze jest to, że kupujący otrzyma towar, a nie informacje w systemie. 

oznacz moderatorów