anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja z Kupującym czy może trwać w nieskończoność

Merymaress
#1 Nowicjusz#

Witam, ile może trwać dyskusja z naciągaczem co klika dyskusje jako nierozwiązaną wiem że po 44 dniach zakończyła by się automatycznie ale co w przypadku kiedy on ciągle będzie zaznaczał na złość że jest nie rozwiązana.

Dodam że jest to naciągacz co nie chce zwrócić towaru bo twierdzi że poniósł dodatkowe koszty czyli wiadomo co to za człowiek.

Boję się że ta dyskusja będzie trwała i trwała ja już tak mu nie odpisuje bo zna moje stanowisko Sąd konsumencki. Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Merymaress a może ma racje, reklamacja czy zwrot 14 dni ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Merymaress Pisząc tu o kupującym "naciągacz", rażąco naruszasz zasady AG.

Nierozwiązanej Dyskusji już nie zmienisz. Staraj się tak załatwiać sprawy, aby kupujący był zadowolony.

Post został zgłoszony za nazywanie kupującego naciągaczem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

 "naciągacz"

2. «osoba zajmująca się naciąganiem strun w rakietach tenisowych»
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@kostas11 Masz rację, w tym temacie na pewno chodzi o naciąganie strun w rakietach tenisowych.

PS:

"pajac" 

1. «lalka ubrana w kolorowy strój arlekina, z twarzą pomalowaną na biało; też: zabawka z nogami i rękami poruszanymi za pomocą sznurka»
____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

 

Komentarz opisowy nie może zawierać między innymi:

określeń typu - złodziej, oszust, wyłudził, naciągnął - wobec osób, co do których nie zapadł prawomocny wyrok w sprawie, ponieważ może to stanowić naruszenie dóbr osobistych

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oceny-i-komentarze/co-kupujacy-moze-napisac-w-komentarzu-...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

😄

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Wypisujesz dyrdymały! Zasady to by naruszył/a gdyby tak napisał o konkretnej osobie, którą można rozpoznać. Słowa "oszust", "naciągacz", "złodziej", itp. są obecne w języku polskim i, zapewniam Cię, można ich używać, także na forach.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Proszę, aby TWA nie wywoływało mnie w swych odpowiedziach zamieszczanych w wątkach. Ja TWA nie wywołuję i oczekuję tego samego.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Ty mi nie będziesz mówić kogo mogę, a kogo nie mogę wywoływać. Ja Tobie nie mówię, bo nie pozwalasz, więc ja także nie pozwalam 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wymoderowałaś swego czasu mój post, w którym nazywam nieokreślonego sprzedawcę kombinatorem, teraz i także tutaj; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/początkujący-sprzedawcy/sprzedałam-aparat/m-p/102875#M22086 nie moderujesz postu, w którym nieokreślony kupujący jest nazywany naciągaczem. Nic dodać, nic ująć.

oznacz moderatorów