anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

email kupującego a wysyłka kurierem.

MAMY ROZWIĄZANIE!
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak to jest, że sprzedając na allegro lokalne gdy klient wybiera kuriera nie dostaję jego maila? Nie wiem czy ja jestem tak tępa czy przynajmniej połowa firm kurierskich wysyła potwierdzenia na maila, a w niektórych jak np. inpost wręcz nie da się nadać paczki bez podania maila? Obecnie po każdym takim zamówieniu muszę się prosić o maila do wysyłki. Co niepotrzebnie komplikuje sprawy i opóźnia wysyłkę. Na normalnym allegro chyba ten mail jest podawany, bo co tam coś kupuję to dostaję maile od różnych firm kurierskich... Da się coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Cześć. Po tym, jak kupujący opłacił zakup lub wybrał płatność przy odbiorze, jego dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Zamówienia od kupujących. Dostaniesz je też mejlem w powiadomieniu o sprzedaży. Będą to dane, które udostępnił kupujący na swoim koncie. Przykład:

 

ko_alka_1-1645610066872.png

Czy nigdy nie widzisz adresów mejlowych?   

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To wyszło na to, że jestem tępa ale nie do końca. Masz rację w wiadomości mailowej mail kupującego jest podany. Jednak w zakładce "zamówienia od kupujących" tego maila nie ma. Mąż sprawdził u siebie i u niego też go tam nie pokazuje. A ja wysyłki właśnie z tej zakładki szykowałam. No nic, ważne że już wiem gdzie go znaleźć. Dziękuję.

oznacz moderatorów