anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Etykiety do zamówień z różnych hurtowni

kubantishop
#2 Obserwator#

Jeżeli klient zamówi np. 3 produkty- 2 z jednej hurtowni i 1 z drugiej to jak jest z wygenerowaniem etykiet...czy mogę wygenerować dwie etykiety do tego zamówienia?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

kubantishop Oczywiście, że nie wygeneruje dwóch etykiet. Musiałbyś w szablonach dostaw ustawić maksymalnie jeden produkt w paczce, ale zaraz będziesz miał problem z drobnicą.

Generalnie takie są uroki dropshippingu, załóż kilka kont allegro i rozdziel asortymenty na poszczególne hurtownie.

oznacz moderatorów

kubantishop
#2 Obserwator#

Właśnie teraz mam ustawione jeden produkt w paczce...czyli lepiej mieć oddzielne konta do każdej hurtowni?

oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

Według mnie tak będzie najlepiej dla Ciebie i Twoich klientów. Jeśli ktoś będzie chciał kupić kilka produktów, a nie dobije do smarta lub go po prostu nie ma to nie naliczy mu kilka razy przesyłki.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kubantishop tak, albo jeden produkt w paczce 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kubantishop
#2 Obserwator#

A jak jeden produkt w paczce to mogę wygenerować tle etykiet ile produktów?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kubantishop tak ale w smart jest limit, po którym klient będzie płacił za dostawę 🙂 

Jak masz 5 produktów to będzie 5 etykiet ( w smart i bez smart ) 

Tyle że poza smartem nic nie sprzedasz bo klient będzie muisiał zapłacić za 5 przesyłek 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kubantishop
#2 Obserwator#

Dziękuję...a jeżeli ja zaznaczę 2 przedmioty w paczce a ktoś kupi przedmioty, które nie zmieszczą się w tej paczce? 

oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

No to już musisz tak ustalić cenniki, aby nie dochodziło do takich sytuacji. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kubantishop wygenerujesz dodatkową etykietę ale już będzie po normalnej stawce.

oznacz moderatorów

kubantishop
#2 Obserwator#

O rany...dzięki

oznacz moderatorów