anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę SKUTECZNIE (!!!) wyłączyć promowanie produktów, które nie włączałam !. Wystawiłam produkt

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Wystawiam aukcję. Nic nie klikam oprócz "wystaw", a Allegro i tak nalicza 29,00 zł za promowanie !. Gdzie i jak to skutecznie wyłączyć !?.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Jeżeli się dobrze domyślam to wyłączyć / włączyć "pakiet promo" lub "wyróżnienie". Innej możliwości nie widzę. Ponadto, takie coś uaktywnia się samoczynnie mimo ograniczonego czasu trwania. Wystarczy wznowić lub wystawić aukcję.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

prz wystawianiu koniecznie odhaczyć.

A potem z poziomu edycji aukcji raczej

oznacz moderatorów

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Wystawiłam o 19:17 nową aukcję z tym samym produktem, za który Allegro "ograbia" sprzedających. Kliknęłam tylko "wystaw", nic poza tym. Na razie nic nie naliczyli. Za jakiś czas zobaczę co będzie. Jak naliczą będę się odwoływać. A może jakieś zbiorowe odwołanie ?.

oznacz moderatorów

herbRogala
#8 Zapaleniec#

Masz w zupełności rację. Ja jestem w "plecy" tylko 348 zł.Jak pierwszy raz wystawiałam, zaznaczyłam trwanie aukcji na 30 dni. a od pierwszego wystawienia aukcje , "samoistnie" się wznawiają co 10 dni !!!???. Jak widać działania Allegro można podciągnąć pod celowe i z premedytacją. Jestem bardzo ciekawa co ma na obronę Allegro. I jakie jest sensowne wyjaśnienie sytuacji ?.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja wystawiałem prywatne jak i firmowe aukcje i nigdy nic nie dokuczali za promowania chyba, że przy wystawianiu zaznaczaliśmy opcje promowania nigdy samoczynnie nie mieliśmy takiego przypadku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@herbRogala nie włączamy automatycznie promowania, możliwe, że zaznaczyłeś taką opcję przypadkiem na formularzu wystawiania oferty. Możesz to wyłączyć przez edycję oferty, następnie napisz do nas za pomocą tego formularza w sprawie korekty naliczonych opłat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów