anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę sprawdzić aktualny swój stan w programie “Wystaw nowe oferty i otrzymaj Wyróżnienia”?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Junall
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   dostaje na @ co jakiś czas powiadomienia o stanie ale nie wiem gdzie mogę go sprawdzić na aktualnie interesujący mnie dzień

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Junall jeśli tej informacji nie ma w Centrum zniżek lub w zakładce Nadchodzące opłaty, to konieczny będzie kontakt przez formularz, aby dopytać o aktualny stan. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Junall
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za info. Mnie jednak chodziło o Ilość/stan dodanych Unikalnych Ofert które już dodałem, ponieważ w programie mam odpowiedni próg do przekroczenia aby naliczyły mi się wyróżnienia na następny miesiąc.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Junall aaa rozumiem, myślę, że trzeba to sprawdzić w zakładce Mój Asortyment, ustawiając odpowiednie filtry na jeden miesiąc i sprawdzenie w ten sposób czy wystawiłeś tyle unikalnych ofert, że spełniłeś swój cel. Szczegółowo jest to opisane w regulaminie promocji

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika  napisał(a):

ustawiając odpowiednie filtry na jeden miesiąc


Wskaż proszę z dostępnych filtrów, które pokażą nowo dodane oferty w danym okresie:

filtry.jpeg

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

nie da się tego sprawdzić inaczej jak po prostu liczyć na palcach, allegro tylko raz na jakiś czas podsyła te wyliczenia  automatu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Junall
#7 Wielbiciel#

Doprecyzuje ponieważ dotarła odpowiedź z Zespołu Allegro, cyt.:

"Samodzielnie nie ma Pan możliwości sprawdzenia stanu unikalnych ofert na swoim koncie.
Ale jak Pan do nas napisze to zawsze chętnie to sprawdzimy dla Pana 🙂
...
Jeśli chce Pan zweryfikować kolejne postępy to zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę :)"

oznacz moderatorów