anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zostały przelane środki za wysłany towar ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bieniek18
#1 Nowicjusz#

Jak w temacie : Sprzedałem 2 dyski ssd - nie wiem gdzie są pieniądze i jak je wypłacić - konto podane w ustawieniach mam od niepamiętnych czasów i już jest nie aktywne - zmienił się bank i teraz firmowe konto jest inne. Stare konto działało jeszcze przez dwa lata po fuzji banków ale obecnie to już 4-6 lat nie działa. Płatność ma status - zakończona. towar wysłałem i został odebrany. Sprawdzałem w payu i tam też nie ma środków. Tyle w temacie. Sprzedaż robię tylko okazjonalnie raz na kilka miesięcy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
bieniek18
#1 Nowicjusz#

W

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

w historii operacji jest tylko info że klient wpłacił przez PayU a na drugi dzień jest: wypłata środków - PayU /brak info o kupującym o ofercie, jest tylko nr operacji - ale nie wiadomo gdzie to poszło - w PayU jak się zalogowałem nie ma śladu o tej transakcji !!!

Dane do wypłat oczywiście już zmieniłem na prawidłowe konto ale dopiero wczoraj.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@bieniek18  to pewnie wypłaciło na stare dane. 


"Wypłata na nieaktualny rachunek bankowy

Jeśli wypłacisz środki na nieaktualne konto (ponieważ rachunek w banku został zamknięty), bank cofnie Twoją wypłatę w ciągu kilku/kilkunastu dni roboczych. System nałoży wówczas automatyczną blokadę wypłat z Allegro Finanse, którą zdjąć może tylko pracownik Allegro. W tej sytuacji, skontaktuj się z nami - przycisk do kontaktu znajdziesz poniżej, pod artykułem."

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@bieniek18 Miałeś ustawione automatyczne wypłaty, więc pieniądze zostały wypłacone na konto, które miałeś podane w ustawieniach w momencie wypłaty. Ustaw sobie wypłaty ręczne, wtedy sam będziesz wypłaty na konto zlecał. 

Jeżeli stare konto jest nieaktywne, zamknięte, pieniądze wrócą do zakładki Allegro Finanse po kilku dniach, wtedy wypłacisz je ponownie na nowy rachunek bankowy.

Poproś tylko Allegro o zdjęcie blokady wypłat, która jest nakładana po wypłacie na zamknięty rachunek bankowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów