anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Godziny składania zamówień

pompyCO
#9 Pomysłodawca#

Jako godzinę do której trzeba złożyć zamowienie, aby paczka została wysłana tego samego dnia ustawiłem 10:00 obecnie jest 10:10 i nadal widnieje informacja, że dostawa będzie jutro, a nie pojutrze. Co mam jeszcze ustawić, żeby to działało?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@pompyCO ale tam jest "kup do XX:XX - dostawa jutro" jaka godzina Ci się wyświetla? 

oznacz moderatorów

pompyCO
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze mi się nie wyświetla, bo nie sprzedałem 10 przedmiotów. 

oznacz moderatorów

actp-sklep
#9 Pomysłodawca#

Niestety ma to związek ze słynnym algorytmem allegro. Jeśli czasami zamówienia otrzymane po godz.10 (godzina jest przykładowa) wysyłałeś tego samego dnia, to allegro (na podstawie dogłębnych analiz) wie lepiej kiedy kupujący może dokonać zakupu żeby otrzymać paczkę jak najszybciej 🙂 Ja miałam ustawioną godz.9, a i tak czasami do 12 świeciła się zielona informacja o dostawie jutro. Od tego czasu odechciało mi się robić niespodzianki klientom i wysyłać cokolwiek szybciej.

oznacz moderatorów

pompyCO
#9 Pomysłodawca#

Tak niestety myślałem, czasem wysyłałem tego samego dnia jak zakup był po 13:00 (czasem tak mogę, ale nie zawsze) i teraz zostaje za to ukarany, super ;(

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@pompyCO z tego co widzę, wyświetla Ci się "śr. 30 sie. w punkcie"  więc chyba ok? 

oznacz moderatorów

pompyCO
#9 Pomysłodawca#

A to ciekawe, bo dziś do 13:00 miałem informacje, ze dostawa jutro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pompyCO jak masz ustawione do 10 to tego pilnuj, nawet jak dasz radę nie wysyłaj, bo potem algorytm zmienia Ci na późniejszą godzinę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pompyCO
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, spróbuje 😉

oznacz moderatorów