anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu allegro ma na odblokowanie zawieszinego konta?

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

Zawieszone konto bez żadnego ostrzeżenia... nie podobało im się ogłoszenie i fakt mój błąd.  Ale oni zamiast zablokować 1 ofertę zakończyli mi 90 ofert ... wysłałam formularz   miliony zdjęć,  dziś kurier zabrał ode mnie wszystkie zamówienia które były do zrealizowania.  Ile czasu ma allegro na odp i odblokowanie konta? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

KidsManiaMJA Dziwne pytanie , są u siebie , a Ty wlazłeś w ich podwórko w brudnych butach , jak będą chcięli to cię zaproszą ponownie .

oznacz moderatorów

estaw1
#8 Zapaleniec#

@KidsManiaMJA Nie ma takiego czasu, nie jest on określony. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, więc kontaktuj się z Allegro i negocjuj. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KidsManiaMJA Cześć. Otrzymałaś od nas (sprawa numer 19203389) informację, że przesłane przez Ciebie zdjęcia nie spełniają wymagań weryfikacji. Prześlij nam materiały, o które prosimy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

witam dnia 29.11.2021 o godz 17:38 wysłałam ponowną wiadomość z 14- oma załącznikami , i nie dostałam na nią odpowiedzi. na zdjęciach jest widoczny towar wraz z moim dowodem osobistym , kartką z imieniem nazwiskiem nazwą firmy i datą .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KidsManiaMJA wiadomości są rozpatrywane przez konsultantów zgodnie z kolejnością ich napływania. Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ario872
#10 Popularyzator#

Wygląda mi to na pisanie sobie opinii, w bardzo nieumiejętny sposób XD

oznacz moderatorów

KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

no to pudło 😞 konto zostało zablokowane przez ofertę... zamiast się wyśmiewać mógłbyś napisać coś konstruktywnego ... bo każdy ma prawo do pomyłki tym bardziej będąc kilka dni na allegro biznes. pozdrawiam

oznacz moderatorów