anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile mam czasu na wykonanie zwrotu?

client11546
#11 Animator#

mam takie pytanie przyjełam dobrowolnie zwrot paczka była wysłana o czasie  jle mam czasu żeby zwrucic tej pani kasę i anulowac jej zamówienie

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Ziolko39
#21 Demiurg#

@client11546 max 14 dni od momentu dyspozycji zwrotu > możesz wstrzymać się ze zwrotem do chwili otrzymania przesyłki

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@client11546 piszesz ,, dobrowolnie ,, czyli rozumiem ,że nie jesteś przedsiębiorcą  ,jeśli tak to nie obowiązują Cię żadne ustawowe ramy czasowe pod warunkiem ,że nie była to reklamacja 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

PACZKA BYŁA WYSŁANA O CZASIĘ I DOSTARCZONA O CZASIĘ  TYLKO TEJ PANI SIĘ ODECHDZIAŁO JĄ ODEBRAC WIĘC ZGODZIŁAM SIĘ NA ODESŁANIE BO WYSTAWIŁAM JĄ DO SPRZEDANIA I ZWRUCIC KASĘ ALE ONA NIE CHCĘ CZEKAC I ZAŁORZYŁA SPORY

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@client11546 nie krzycz tylko spokojnie i detalicznie napisz co zaszło .

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

ja nie krzyczę wolę pisac dużymi ale jak nie wolno to piszę małymi

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@client11546 Więc odpisz jej w dyskusji, że zwrócisz kasę jak przesyłka do Ciebie dotrze > nie zwracaj przed otrzymaniem przesyłki.

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

tak ja przyjełam tą paczkę wystawiłam ją na sprzedasz żeby babie pomuc ona już straszy komemtarzem i będzie odradzac zakupy u mnie 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@client11546 No to jak już masz przesyłkę to powinnaś oddać pieniądze > nie możesz czekać aż ją powtórnie sprzedasz 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

TAK NIE POTRZEBNIE SIĘ ZGODZIŁAM DOBROWOLNY ZWROT MAM KILKA TAKICH ZESTAWÓW ALE JAK SPRZEDAC MAM WYSYŁKĄ NATYCHMIAS ALE NA ALLEGO WYSYŁKA 9 10 DNI 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

I CZY MOGĘ ANULOWAC JEJ ZAMÓWIENIE ŻEBYM ODZYSKAC PROWIZIĘ CHOCIASZ NA ALLEGRO WIDNIEJE ŻE PACZKA JEST ODEBRANA CZY TO BĘDZIĘ MORMALNE 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@client11546 Nie pisz dużymi literami, bo to oznacza krzyk > to, że wysylka 9-10 dni nie ma nic wspólnego ze zwrotami > co do prowizji możesz próbować złożyć wniosek

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

na allegro  to cos siędziej tam nic już nie działo nie są podawane prawidłowo wysyłki poczta nie ma problemu z dostarczeniu 9-10 dni to zagranicy tyle czasu nie jdzie

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@client11546 czas wysyłki od Ciebie nie ma nic wspólnego ze zwrotem kasy > odebrałaś przesyłkę, to zwróć kasę > a jak chcesz czekać to skończy się dyskusją, zwrotem z AP, obciążeniem Ciebie > w skrajnym przypadku nawet blokadą konta > a negatyw to masz na bank

oznacz moderatorów

Pieter_Kom
#8 Zapaleniec#

Zwróć kasę złóż R14niosek o zwrot prowizji i już masz praktycznie od razu zwrot prowizji chyba że podpadłeś Allegro 🙂

 

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#
  • nie podpadłam jeszcze nie 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@client11546 Zgodziłeś się na przyjęcie zwrotu - nie musiałeś, to teraz musisz  zwrócić środki i to niezwłocznie ale masz max 14dni od czasu zgłoszenia tu wyrażenie zgody na zwrot, sprzedający na Allegro Lokalne ma 7dni na wysyłkę

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

to już jest cios dla sprzedawców z kontem prywatnym prubuję ustawic wysyłkę wyskakuję że wysyła za 10 dni  a towar mam od ręki igotowy do wysyłki ale kto kupi jak wysyłka 10 dni

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

mam konto prywatne

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@client11546 To nieważne jakie masz konto > zamiast prowadzić tu dyskusje zwróć jej kasę > szukasz pretekstu na opóźnienie zwrotu? > na 99% załapiesz negatywa > przy twojej ilości ocen skończy się to blokadą konta

oznacz moderatorów