anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacja o sposobie pakowania w opisie produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
lumista
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

mam pytanie do moderatorów Allegro. Czy dozwolone jest umieszczanie w opisie produktu informacji o sposobie pakowania zamówienia (m.in. rodzaj wypełnienia) w celu przyciągnięcia uwagi kupującego, mimo iż nie jest to informacja stricte o samym produkcie?

 

Pozdrawiam

Julia

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@lumista ale klienta nie interesuje pakowanie tyko towar , uważam ,że to zbędne i utrudni tylko dostęp do istotnych szczegółow , a 80 % klientów kupuje tylko na podstawie tytułu oferty i pierwszej miniaturki .

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

A tu się nie zgodzę. Przy szkle jest to ważne. Miewam zamówienia z dopiskiem " proszę o dużo foli bąbelkowej xD", mam komentarz o treści "pancerna przesyłka". I właśnie takie pakowanie sporo osób zachęca. Miałam nawet ze 2 telefony z podziękowaniem za sposób pakowania.  U mnie akurat tylko na pół eko, ale sporo opakowań jest używanych wtórnie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lumista co do zasady, opis powinien dotyczyć wyłącznie oferowanego przedmiotu, ale jeśli masz jakiś konkretny przykład, podaj mi go proszę, a skonsultuję go ze specjalistami w tym temacie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
lumista
#7 Wielbiciel#

Ekologiczne pakowanie zamówień w materiały papierowe, bez użycia folii, taśm i wypełniaczy z tworzyw sztucznych.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lumista dziękuję, poprosiłam już o opinię ekspertów, więc jak tylko dostanę odpowiedź, wrócę do Ciebie z potwierdzeniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lumista mam już ekspresowe potwierdzenie, że ten zapis jest w porządku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów