anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo trze czekać na aktywację Przelew 24 w zeszłym tygodniu robiłem przelew aktywacyjny

lenio33
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@lenio33 do 5 dni roboczych, a dane podane pesel dowód itp. czy dane konta allegro i bankowe identyczne ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lenio33
#8 Zapaleniec#

ok dzięki

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lenio33 Cześć. 🙂 Widzę, że Twój wniosek wciąż jest weryfikowany. Skontaktuję się z odpowiednim zespołem i poproszę o sprawdzenie, co się dzieje 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

karaluk
#7 Wielbiciel#

To i ja poproszę 🙂  Weryfikowałem i przez przelewy24 i przez Payu. Myślałem, że robiąc przelew automatyczne następuje weryfikacja. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karaluk Cześć. 🙂 Widzę, że przelew zleciłeś wczoraj. Weryfikacja u Operatora PayU trwa do 3 dni roboczych, z kolei u Operatora Przelewy24 do 5 dni roboczych, dlatego proszę Cię o chwilę cierpliwości. Twój wniosek jest procesowany 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

karaluk
#7 Wielbiciel#

To jeszcze raz ja 🙂  czy można coś tam przyspieszyć, bo robiłem dwa potwierdzenia w niedzielę a już jest czwartek i nadal oczekuje na weryfikcję. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karaluk Cześć. 🙂 Widzę, że zleciłeś przelew weryfikacyjny do Operatora Przelewy24. Sprawdziłam, że środki na Twoim koncie w Allegro Finanse są u Operatora PayU. 

W tej sytuacji wejdź proszę w tę zakładkę i w części poświęconej PayU kliknij w "przejdź do banku". Następnie wykonaj przelew weryfikacyjny z konta, którego jesteś właścicielem i którego numer podałeś w formularzu.

Weryfikacja PayU trwa do 3 dni roboczych i jeśli zlecisz już przelew, to nie ponawiaj go, ponieważ wtedy Twój wniosek wróci na początek kolejki weryfikacyjnej. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

karaluk
#7 Wielbiciel#

Już nic nie rozumiem. Przecież napisałem, że w niedzielę wykonałem dwa przelewy, jeden do Przelewy24 a drugi do Payu. Obydwa przelewy zostały już mi zwrócone. U obu operatorów widnieje komunikat trwa weryfikacja. Czy mam wykonać przelew ponownie czy czekać? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karaluk W takim razie należy wyjaśnić tę sytuację. Prześlij nam proszę potwierdzenie przelewu do PayU przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

lenio33
#8 Zapaleniec#

Dzięki

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lenio33 Cześć. 🙂 Otrzymałam informację od Operatora, że rachunek bankowy, z którego zleciłeś przelew weryfikacyjny jest niezgodny z ustawieniami konta. Pamiętaj proszę, że dane na koncie bankowym i koncie Allegro muszą być identyczne. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów