anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę prowadzić rozmowę z kupującym na czacie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dopiero zaczynam sprzedawać na Allegro, zależy mi na Smarcie ale muszę mieć 5 pozytywnych komentarzy. Na razie nikt z kupujących nie zostawił mi komentarza, dlatego chciałabym ich poprosić, ale nie widzę czatu do rozpoczęcia rozmowy 🙂 ...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Wie ktoś jak rozpocząć czat z kupującym? Naprawdę nie widzę ... 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

😎

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Nie mam takiej ikonki "czatuj"

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI już wyjaśniam. Nie widzisz takiej opcji, ponieważ ten link dotyczył kontaktu z kupującym na Allegro Lokalnie, a Ty sprzedajesz na Allegro.
W wiadomości e-mail od nas po zakupie otrzymujesz adres e-mail kupującego, w ten sposób możesz się z nim skontaktować. Możesz też wejść tutaj w Centrum wiadomości wpisać login kupującego i wysłać do niego wiadomość. Jednak prośbę o ocenę kupujący otrzymuje od nas w wiadomości e-mail po zakupie, więc Twoja prośba może być uznana za dubel i zablokowana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Centrum wiadomości -  nie działa link...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI a co się wyświetla po wejściu w link? Bo ja widzę Centrum Wiadomości, a jeśli jesteś niezalogowany to powinno przenieść Cię na stronę logowania i po zalogowaniu, do Centrum Wiadomości. Możesz też wejść tam bezpośrednio z Allegro, klikając w zazanczoną niżej ikonę:

centrum wiadomości.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów