anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zakończyć licytację? Nie chcę sprzedać za wylicytowaną kwotę. Jutro kończy się licytacja.

dana-70
#1 Nowicjusz#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Nie chcę sprzedać za wylicytowaną kwotę. Jutro kończy się licytacja. Czy muszę sprzedać za wylicytowaną kwotę? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@dana-70 skoro wystawiłeś na licytację bez ceny minimalnej to musisz sprzedać, jest ryzyko jest zabawa, a jak nie będziesz wysyłać to kupujący może dochodzić wydania produktu w sądzie a i allegro potrafi za taką zabawę zablokować konto 😞

Pamiętaj że większość licytuje w ostatnich minutach !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dana-70
#1 Nowicjusz#

Nie widziałam możliwości oznaczenia ceny minimalnej 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dana-70 to było napisać że to na Lokalnie 😉

Tu nic nie zrobisz, jak zakończysz wygra od razu najwyższa oferta, allegro pobierze opłatę której nie odzyskasz a i będzie dym z kupującym, poczekaj do końca może akurat pójdzie wyżej, wtedy pomyśl jak się z tego wykręcić, ale o zwrocie opłaty zapomnij, masz odbiór i płatność przy odbiorze a kupujący jak będzie walczył nie odstąpi od umowy co jest podstawą do zwrotu opłaty  😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak zwrócisz kasę to pewnie allegro Ci nic nie zrobi. Jak to na głównym to negatyw jak nic. Na lokalnym biedy klient... Wina Twoja. Wystarczyło nie ustawiać aukcji od 1zł tylko od minimalnej kwoty za którą chcesz sprzedać. Na obu allegro jest to bez dodatkowych opłat. I wcale zbytnio na liczbę licytujących nie wpływa, szczególnie na lokalnym gdzie kupujący są zmęczeni właśnie takimi akcjami sprzedawców, a sprzedawcy mają dość nie płacących za licytacje kupujących...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki Na 'zwykłym' allegro opłata za ustawienie ceny minimalnej wynosi 10% jej wartości i jest bezzwrotna.
Na lokalnie nie da się ustawić ceny minimalnej.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Mówię o minimalnej kwocie, a nie o cenie minimalnej, to nie to samo. Przykładowo wystawiam na głównym przedmiot z licytacją od 30zł. Ty piszesz o wystawieniu go od 1zł z ceną minimalną 30zł, której kupujący nie widzą i tylko ich wnerwia. Ta opcja jest na obu allegro. I kosztem jest ewentualnie minimalna różnica w cenie wystawienia aukcji (tylko na głównym allegro), najmniej chyba 5 groszy na głównym, a najwięcej miałam 1 złoty. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki Faktycznie. Masz rację.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@dana-70 Ja tu widzę jeszcze jeden problem - "Odbiór osobisty - płatność przy odbiorze".
Jeśli nie zdecydujesz się sprzedać tych mebli w wylicytowanej cenie to i tak zapłacisz za prowizję.

oznacz moderatorów